Wpis z mikrobloga

Chyba trafiłem na wyjątkowo dobry i zadbany egzemplarz ps4 pro, że nie mam w pokoju tzw. sony airlines podczas grania w spider mana (zarówno "pierwszego" jak i miles morales). xD
#ps4 #ps4pro #konsole #gry
  • 13
@EstradaOrNada: Kupiłem ją jakieś 4 miesiące temu od gościa co ją kupił nową w 2018/19 roku xD nigdy nie rozbierana (z tego co widzę). Chyba, że po prostu rzadko na niej grał. Nie pytałem.
@EstradaOrNada: 1300zł (tak, wiem w #!$%@? przepłaciłem, no ale cóż, ceny są jakie są xD) Pudełko, pad, okablowanie, konsola, papierki itd.. Wydanie z rdr2, ale grę sprzedał (i dobrze, bo usnąłem przy niej grając w nią na pc xD).
@T1oo obecnie ps4 pro wchodzą od 1300 do nawet 1500. Mam nadzieję, że twoja była i jest w dobrym stanie bo to co w mojej znalazłem to powinien zasadzić kopa w dupę sprzedającemu cały radiator zapchany kłębami kurzu nawet porty USB nie mówiąc o kablu który było trzeba wyganiać żeby działał bo inaczej konsola się wyłączyła tak wg ile dB masz w wymagających grach? bo chciałbym wiedzieć czy u mnie jest normalnie.
@XAlkoNinjaX: A rzucisz jakimiś tytułami w których mam sprawdzić? Może którąś gierę będę akurat miał

Mam nadzieję, że twoja była i jest w dobrym stanie bo to co w mojej znalazłem to powinien zasadzić kopa w dupę sprzedającemu cały radiator zapchany kłębami kurzu nawet porty USB


Szczerze, swojej jeszcze nie otwierałem, z zewnątrz wygląda w porządku.