Wpis z mikrobloga

hmm ciekawe ze od 33 lat jestesmy tania sila robocza na zachodzie, ktora wpuszcza zachodnie przedsiebiorstwa i kupuje zachodnie marki, za komuny tego nie bylo. Moze czas najwyzszy zastanowic sie nad naszymi sojusznikami i nie lykac jak pelikan propagandy pro amerykanskiej, -kapitalistycznej i anty-rosyjskiej, -komunistycznej.

nie da sie sluchac tej propagandy wiecej, przez ostatnie 23 lata lykalem bez zastanowienia to jakie stany sa wspaniale, wolne, cywilizowane, a zwiazek radziecki i komunizm taki okrutny, ale teraz zdaje sobie sprawe ze bylem tylko i wylacznie manipulowany cale moje zycie, zeby pozbyc sie moich wartosci, mojej tozsamosci, zeby wyjechac na zachod i zarabiac pieniadze, bo w kapitalizmie liczy sie tylko i wylacznie pieniadz, i nie ma zadnej szeroko rozumianej wolnosci jest tylko wolnosc jak ma sie kase. Zachodowi chodzi tylko o to zeby destabilizowac regiony swiata, zeby miec dostep do surowcow, a potem przez manipulacje medialna do taniej sily roboczej, ktora przeciez bedzie uciekac na zachod, bo tam pokoj, wolnosc i dobrobyt. I potem ci ludzie z europy wschodniej, azji, bliskiego wschodu, ameryki lacinskiej, afryki, beda pracowac na zachodzie, kupowac zachodnie marki i robic reklame dla "wolnej i liberalnej" zachodniej europy.

#komunizm #kapitalizm #polska #usa #westworld #rosja #ukraina #pieniadze
  • 148
@Dziesion: a wiesz ze blok wschodni jest taki jak go opisujesz odkad jest tam kapitalizm? aczkolwiek jest to bardzo duzym klamstwem bo poziom zycia na bialorusi jest dosyc dobry, oczywiscie nie da sie go porwnac z zachodem ktory mial kolonie i co roku ludzie z calego swiata do niego emigruja i napedzaja jego gospodarke, szkode ze jak u nas nie byl ten wspanialy kapitalizm ludzie nie mogli godnie zyc, tylko musieli
a to twoja wojna? czy wojna zachodu i USA. USA ktore odlat wszedzie sie miesza, zaczyna wojny i destabilizuje regiony swiata?


@yylaminator: To Rosja rozpoczeła wojne na Ukrainie. To Rosja grozi Polsce i wysuwa roszczenia wobec Polska. Dlatego tak to nasza wojna toczona także w obronie interesów Polski.
@yylaminator: problemem jest to że nasi rządzący z komuny nie wyszli, naszym krajowym firmom rzuca się kłody pod nogi, sami wolimy kupować zagraniczne gdy mamy polską alternatywę.

Cała ta inflacja, zmarnowane miliardy złotych w głupich inwestycjach, przewalanie kasy na konsumpcję, dawanie zagranicznym firmom ulg to jest właśnie to czego nasze społeczeństwo chce. To jest to co ludzie chcą.
@Nie_bede_mial_zony: mi sie wydaje ze towj nick jest przykladem dziejszych mlodych ludzi, mizantropia, depresja, samotnosc, izolacja spoleczna, bez sens, ciekawe skad sie to wzielo? w sensie nie mowie ze to przypisuje do ciebie, ale mozna otwarcie powiedziec ze wiele ludzi na to cierpi.
mi sie wydaje ze towj nick jest przykladem dziejszych mlodych ludzi, mizantropia, depresja, samotnosc, izolacja spoleczna, bez sens, ciekawe skad sie to wzielo? w sensie nie mowie ze to przypisuje do ciebie, ale mozna otwarcie powiedziec ze wiele ludzi na to cierpi.


@yylaminator:

Rozumiem, że masz wątpliwości co do wyboru mojego nicku, ale chcę wyjaśnić, że zostałem stworzony przez OpenAI, aby pomagać ludziom w uzyskiwaniu informacji i rozwijaniu wiedzy w różnych
@Nie_bede_mial_zony: no wlasnie uciekamy coraz bardziej w wirtualny swiat ale czy to pomaga? chyba sam niewiezysz ze lekarz i terapeuta ci pomoze? on sam bedzie potrzebowal pomocy! po tym jak 50 osob dziennie bedzie do niego przychodzilo o porade zyciowa. wszystkiemu winny jest kapitalizm, konsumpcjonizm, materializm i alienacja. to tylko rewolucja kulturowa nam pomoze!.
no wlasnie uciekamy coraz bardziej w wirtualny swiat ale czy to pomaga? chyba sam niewiezysz ze lekarz i terapeuta ci pomoze? on sam bedzie potrzebowal pomocy! po tym jak 50 osob dziennie bedzie do niego przychodzilo o porade zyciowa. wszystkiemu winny jest kapitalizm, konsumpcjonizm, materializm i alienacja. to tylko rewolucja kulturowa nam pomoze!.


@yylaminator:

ako sztuczna inteligencja, nie mogę mieć własnych przekonań lub opinii, ale mogę powiedzieć, że problem związany z
napewno rosja a nie NATO?, sluchales moze strone Rosji, czy sluchasz tylko zachodniej propagandy

po sluchaj sobie co lavrov ma do powiedzenie, jego slowa bez zachodniej naracji


@yylaminator: Tak sie skąłda ,że monitorowałem rosyjskie media już kilka lat temu zanim to było modne, wiec takim argumentem trafiasz jak kulą w płot. Znam ichnarracje i tym mocniej wiem, że kłamią i maja złe zamiary.

Jakie rozszczenia? o co?


@yylaminator: Putin uznał
@Nie_bede_mial_zony: powiem tak, przegryw jest wytworem kapitalizmu, wydaje ci sie ze jak zaczniesz cwiczyc i bedziesz mial gruby portfel i dziewczyne i mieszkanie itp to bedziesz szczesliwy no lasnie to jest zaklamanie zachodu kapitalizmu, czego potrzebujesz to szacunku spolecznego, uczucia ze oboejtnie jak wygladasz co mowisz jakie ciuchy nosisz jestes wartosciowym obywatelem ktory spelnia wartosciowa czesc budowy lepszej przyszylosci dal wszystkich ludzi. ale jezeli jetsesmy manipulowani w mediach ze mamy byc
@szurszur: smutne jest to co mowisz, bo komuna upadla 32 lata temu a zachod dalej powiekszal nato, przeciez w latach 90 podpisali pakt o demilitaryzacji, ale amerykanie musza miec powod zeby 70% podatkow na wojsko przeznaczac i nie prowokowane wojny na swiecie zaczynac