Wpis z mikrobloga

@DywanTv: co osoba, to inna opinia. Niektórzy mówią np. że inne środki obciążają bardziej układ nerwowy, co w robieniu siły niekoniecznie pomaga. Ofc nie sądzę, żeby brał aż tyle testosteronu, ale dawki na pewno zaniżone.
  • Odpowiedz
  • 0
@Saprofit: Ja nie wierzę w to, że oni wszyscy zaniżają te dawki xd

Chłopów od naszych p0lskich trójbojarzy odróżnia dosłownie wszystko, genetyka, staż treningowy, GPP, środowisko, podejście do tematu. A akurat bomba miałaby być taka sama? Niektórzy na pewno walą więcej i często o tym mówią, ale może nie samymi środkami żyje człowiek?

No ale przekonam się jak wejdę an bombę xd
  • Odpowiedz
@DywanTv

Ja nie wierzę w to, że oni wszyscy zaniżają te dawki


to uwierz, bo ja nie daję wiary temu, że chłop bierze kilka razy mniej anapolonu niż byle nastoletnia dziewczynka chorująca na anoreksję ma wypisane od lekarza
  • Odpowiedz
@DywanTv: doping to naprawdę srogi temat tabu w Polsce, a przynajmniej dla normictwa, więc wszyscy zgrywają naturali, a jak ktoś jest otwarty i ma #!$%@?, to po prostu mówi jak jest nie zważając na ocenę społeczeństwa. Za oceanem, ze względu na łatwość załatwienia sobie TRT i inne podejście do tematu, tam nikt się nie czaruje, że na siłowni, czy nawet dla szeroko rozumianej poprawy jakości życia, się wbija koks. Tylko to
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: nie ma co porównywać reprezentantów starej betonowej polskiej myśli kulturystycznej, gdzie progesja dawek to jedyna działająca metoda progresji do najlepszych trójboistów na świecie. Na tym poziomie nie działa zasada kto więcej dźwiga ten najwięcej bierze
  • Odpowiedz
  • 0
@Saprofit: Tak samo jak nikt nie wierzy "naturalom" z IPF. A ja wierzę. Nikt nie wierzyl haackowi, ze robi >800 naturalnie, wszeedł na bombe i robi 1000. Moja dobra koleżanka jest w topce w IPF i wiem, że nie jest na bombie, a wyciska na klatę więcej niż 99% tagu tutaj, właściwie to ma rekord świata, w totalu też. Jej też pewnie nikt by nie wierzył. Hunt naturalnie robił ogormne wyniki,
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara: Przecież ja nigdzie nie wypowiadam się na temat szkodliwości, a tym bardziej nie mówię, że X dawka nie szkodzi czy coś takiego. Wrzuciłem jedynie to, co mówi dany zawodnik będący w topce, a niżej moje przekonanie, że mu wierzę w co on gada i tyle.
  • Odpowiedz
Tu masz przeciętny cykl IFBB na offseason, najlepsi powerlifterzy pewnie też podobnie biorą (z czego u nich wygląda to tak że robią offseason -> contest prep +-8 tygodni -> schodzą na +-4 tygodnie i znowu jazda kilka miesiący offseason, nie jak na śmiesznym reddicie co mówią że 16 tygodni to długi cykl)
Pan_Szeryf - Tu masz przeciętny cykl IFBB na offseason, najlepsi powerlifterzy pewnie...

źródło: screen

Pobierz
  • Odpowiedz