Wpis z mikrobloga

@Nobody32: Mnie najbardziej szokuje, że oni kompletnie nie czują odpowiedzialności. Przecież część z tych pseudo dziennikarzy będzie miała wytoczone procesy które mogą się różnie skończyć. Czy pensja 20-50 tys jest warta tego aby kończyć swoją karierę w więzieniu?
Zresztą to samo mogę powiedzieć o politykach. Szczególnie tych młodszych. To, że dziś jest jakiś układ i oni czują się kompletnie bezkarni nie oznacza ze np: za 10 lat nie będziemy żyli w
@Nobody32: jakby dawali z 30k na łapę to bym mógł. I tak jak władza się zmieni to wszyscy zapomną, jak zawsze. Ja nawet nie pamiętam jak oni się nazywają, a co dopiero jak wyglądają bo nie oglądałem TVP od 5 lat. Kojarzę tylko holecką. Zresztą nawet bym z domu nie musiał wychodzić, a świat oglądałbym najwyżej przez szyby swojego audi Q7, na wakacje jeździłbym na inne kontynenty xD Spojrzenie w lustro
jakby dawali z 30k na łapę to bym mógł. I tak jak władza się zmieni to wszyscy zapomną, jak zawsze. Ja nawet nie pamiętam jak oni się nazywają, a co dopiero jak wyglądają bo nie oglądałem TVP od 5 lat. Kojarzę tylko holecką. Zresztą nawet bym z domu nie musiał wychodzić, a świat oglądałbym najwyżej przez szyby swojego audi Q7, na wakacje jeździłbym na inne kontynenty xD Spojrzenie w lustro to kwestia
@Nobody32: Zależy co bym robił i jak bym żył. Ja mam ten komfort, ze umiem sobie ogarnąć prace, która daje mi dobre zarobki bez szmacenia się. Ale jakbym nie miał kompetencji, nie umiał i żył za 3500 netto to bym pewnie szybciutko zmienił zdanie. Jakbym pracował z tylu i nie musiał się pokazywać na wizji, to spoko. Jakbym musiał się pokazywać i swoja twarzą sygnować te #!$%@? to już serio pensja
@Nobody32: Za 50k miesięcznie mógłbym prezesa w łyse czółko klepać rano i wieczorem na dobranoc xD. Tak szczerze...

A myślę, że spokojnie w lakierze jakiegoś nowego AMG mógłbym patrzeć na swoją twarz i 99.9% osób narzekających na PiS też by mogło.

Uwierz mi, za 10 lat nikt nie będzie pamiętał prezenterów z TVP, a hajs pozostanie. Czy Urban umarł na śmietniku otoczony żulami?
@ery78: ale odwracasz kota ogonem. dyskusja jest o TVPis a ty wyjeżdżasz z jakiś gównem. Załóż post o super expresie i zobaczymy jak bardzo jest to szokujące. Od razu wiadomo że pisowski troll, tak łatwo się ujawniacie