Wpis z mikrobloga

Może to kwestia wychowania, może kwestia zasad, ale przyznaję, że ja bym nie potrafił pracować w TVP. Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś jest młody, potrzebuje kasy, ale jak sobie można potem spojrzeć w twarz w lustrze to nie wiem. Obrzydliwa stacja z obrzydliwymi wiadomościami, podlana nienawiścią i hipokryzją #tvpis #bekazpisu #polska #bekazpodludzi
  • 36
  • Odpowiedz
@Sin-: wydaje ci się. Znam osobiście funkcjonariusza Konrada W., ten człowiek nie ma skrupułów. Nie wierzy w nic, co przekazuje w swoich stronniczych "reportażach". Dobrze wie, że w przypadku zmiany władzy jest totalnie spalony i będzie zmuszony do opuszczenia kraju.

Nie przeszkadza mu to, bo ma ten kraj totalnie w dupie. W płaszczyku przychylnego władzy dupowłaza inkasuje naprawdę grube pieniądze, śmiejąc się przy tym że swoich zleceniodawców.

Długie lata pracował
  • Odpowiedz
@Nobody32: jak się jest niemedialną postacią za kulisami i dają ci 50k pensji to pewnie że się kuszą. Potem dostaną jakąś posadkę w pisowskiej gazetce albo innym syfie i tak się żyje.
Mnie bardziej dziwią ci prezenterzy albo dziennikarze.
  • Odpowiedz
@WaveCreator:
Czyli tą okładkę wydawaną przez niemiecki koncern uważasz za porządne dziennikarstwo?
Zobacz jaką aferę opisał niemiecki Fakt. Zdechły Golf córki Dudy był źle zaparkowany.
Dramat !!! Afera !!!! Skandal !!!!

Tak wami sterują niemcy i ruskie bo PIS jest niegodny zarówno dla niemiec jak
  • Odpowiedz
@boria_oddaj_bulku: Ciekawy post. Choć pewnie nie dowiemy się o nim więcej to niestety drodzy państwo - byłbym taki sam. Nienawidzę ich, ale za 20-30k miesięcznie bym nie litował się nad nikim, łącznie z dziećmi. Hedonizm, ego, fakt że jestem z wykształcenia nauczycielem, a nie gościem z IT. Jestem zachłanny. Smutne, ale pewnie wielu by zrobiło to samo.
  • Odpowiedz
@Nobody32: Po prostu przesiąknąłeś propagandą. Jednej lub drugiej strony. Dokładnie po drugiej stronie barykady ktoś tak napiszę o TVN. Tobie wyda się niepodobne porównywać - tamtemu też.

A prawda jest taka, że można robić dobra robotę zarówno w TVP, jak i w TVN.

Wystarczy nie być fanatykiem. Ty i komentujący niestety na takich wyglądacie.
  • Odpowiedz
@Nobody32: Kiedy wejdziesz między milion wron, stajesz się jak klon.
Potem z jakim przystajesz, takim się stajesz.
To jest zbiorowa histeria. Większa część z nich jest absolutnie przekonana o swojej nieomylności i że po prostu muszą i mają pełne prawo się bronić - czyt. ich urojonej wersji prawdy - chwytając się wszelkich dostępnych środków. Dla nich liczy się tylko grzanie tematów - od sensacji do sensacji - brak refleksji, brak
  • Odpowiedz
@Promilus: weź nie przypominaj mi tych cwaniaków...
Nie trawię ich, ich programy są takie jakby amatorskie, nie wiem, trochę km brakuje do bycia kimś pokroju hmm no kimś z lepszym warsztatem.
Szanuje za to co robią, często ważne tematu poruszają, ale jakoś nie chce mi się ich słuchać.
  • Odpowiedz
@Nobody32: Magdalena ogórek jest w miarę młoda, piękna kobieta.
Przy zmianie władzy na niepis myślicie ze nadal będzie pracować w tv?
Myślicie ze będzie podawać newsy o wsadzaniu do więzienia Ziobry albo tego co żonie załatwił pracę w spółce państwowej? Nie wydaje mi się. Skończy co najwyżej w jakimś programie teleturnieju
Kandytad ma prezydenta od lsd urwał jego mac
Polska to chory kraj. Nie ma elit.
Nie ma ludzi którym
N.....s - @Nobody32: Magdalena ogórek jest w miarę młoda, piękna kobieta.
Przy zmiani...

źródło: 20230307_162726

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sin-: Można gdybać czy ktoś tych ludzi będzie skarżyć i osądzać. Na obecną chwilę uważam, że nie.
Gorzej, będą sobie spokojnie żyć i jeszcze im ludzie dzień dobry będą mówić oraz pytać o zdrowie.
  • Odpowiedz
@Nobody32: moja kuzynka pracuje w tvpis od roku. 90% jej kolegów z pracy jest tak sprana, że wieży w to co podaje TVP. Dziwna sprawa jest taka, że wszyscy wieżą w komunikat partii a ściągają naklejki z samochodów służbowych oraz mają problemy techniczne z "artystami" którzy rezygnują z udziału w eventach jak słyszą, że ma być tvp. Nie łączą faktów gnojki.
  • Odpowiedz
@Nobody32: Pracowałem przez parę miesięcy w TVP Katowice. Poszedłem tam głównie dla doświadczenia, mieszkałem niedaleko start w dziennikarstwie jest trudny. Co mnie zdziwiło to względna niezależność lokalnej stacji - można było robić materiały neutralnie politycznie, i przedstawiać w obiektywny sposób (np. jak robiliśmy materiał o Strajku Kobiet w 2020). Chyba, że dostało się polecenie z Warszawy - masz przeprowadzić wywiad z xx i zadać takie pytania, masz przeprowadzić taką sondę
  • Odpowiedz
@kukaszr: To prawda, jak pracowałem w okresie Strajków Kobiet to chodziliśmy z zasłoniętym logo na kamerze i ściągniętą kostką na mikrofonie xD A samochodem przyjeżdżaliśmy prywatnym, a nie służbowym, bo było za duże ryzyko, że zostanie zdemolowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz