Wpis z mikrobloga

Taki komentarz na Instagramie pod filmem, w którym gość opowiada jak go zostawiła żona, kiedy stracił dobrze płatną pracę i przez chwilę robił w innej, dużo gorszej przez co nie mógł spełniać jej zachcianek.

Jak widzicie, tu oczywiście nie chodzi o kasę nie nie nie, p0lka po prostu traci poczucie bezpieczeństwa xD

Kobieta jest pierwszą osobą która odwróci się od was kiedy będziecie mieć jakiekolwiek problemy, tłumacząc to właśnie jakas utrata bezpieczeństwa xD
#zwiazki #p0lka
Pobierz Aldehyd_Glutarowy - Taki komentarz na Instagramie pod filmem, w którym gość opowiada ...
źródło: IMG_20230306_201223
  • 9
@Aldehyd_Glutarowy Jakoś wątpię, żeby to był jedyny powód. Problemy finansowe zasadniczo wywołują dużo stresu, który negatywnie wpływa na wszystkie aspekty życia. Ludzie są bardziej drażliwi, mają problemy ze snem, koncentracją to wpływa negatywnie na relacje z bliskimi.
Poza tym, niby jak jej sytuacja materialna miałaby się po rozwodzie polepszyć? Dwie pracujące osoby żyjące razem wydają sumarycznie mniej na utrzymanie. Jak żona nie pracuje to niby jak po rozwodzie ma jej być lepiej
  • 11
@Aldehyd_Glutarowy niestety to jest święta prawda i już dwa razy się boleśnie o tym przekonałem.

Raz zmieniłem pracę na słabiej płatną ale z możliwością rozwoju (po 2 latach już podwoiłem pensję) a moja ówczesna dziewczyna w tym samym momencie dostała awans - 5 letni związek automatycznie poszedł w #!$%@?.

Ostatnio po raz pierwszy w życiu, przez miesiąc (słownie: JEDEN #!$%@? miesiąc) byłem bezrobotny, bo w ostatniej pracy przeżyłem taki sajgon, że po
@Ld93: czyli wychodzi na to że na poznawanie różowej są tylko dwa rozwiązania.
1. Mówisz że jesteś bezrobotny i sprawdzasz reakcję.
2. Mówisz że straciłeś pracę i sprawdzasz reakcję.
Jeśli pomimo tego będzie w tym trwać to znaczy że git.
Poza tym, niby jak jej sytuacja materialna miałaby się po rozwodzie polepszyć?


@alfka: a od kiedy to taka kobieta sama z siebie impulsywnie od kogoś odchodzi? Zazwyczaj wiedzą o tym dużo wcześniej i już sobie druga gałąź szykują. W związku musiało by być naprawdę źle lub musialaby byc przemoc, żeby odeszła nieprzygotowana. Kobiety(nie wszystkie) są bardzo pragmatyczne.