Wpis z mikrobloga

@Izeer: Dużo przychodni umożliwia internetową rejestrację we własnym zakresie, zwłaszcza w wojewódzkich. Gorzej z tymi w powiatowych, które dalej tkwią w latach 90, a nawet w PRLu.
  • Odpowiedz
@Veillo: w Warszawie masz o 15:00 zapisy telefoniczne i przy wizycie osobistej. Na telefon umawiają 3 osoby a później odkładają słuchawkę
Smieszy mnie to #!$%@? że duże miasto to lepsza służba zdrowia
  • Odpowiedz
@kidi1: Dobrze się czujesz? Jak wysoka gorączka? Przecież dokumentacja medyczna to podstawa, aby kogokolwiek móc leczyć. Zwłaszcza w szpitalach. Błędy, braki w dokumentacji to chyba pierwsza przyczyna śmierci jeżeli chodzi o te wynikające z "błędów ludzkich"

@spac_jesc_pracowac Jak wszyscy zaczniemy płacić dwukrotnie większą składkę zdrowotną to może będziesz miał takie systemy. Na razie oszczędzasz jak możesz na służbie zdrowia, to co się dziwisz temu co dostajesz.
  • Odpowiedz
@Veillo: Jak byłem ostatnio u lekarza to dokładnie taka sama sytuacja jak na obrazku...
Pani zdziwiona czemu w takim stanie przyszedłem, gdy powiedziełem, że od ostatnich 2h dzwoniłem jakieś pierdyliard razy to tylko spojrzała na telefon, którego słuchawka jest odłożona na bok i powiedziała, że trzeba było próbować dalej dzwonić...
  • Odpowiedz