Wpis z mikrobloga

Niezłe pato na Ursusie. Deweloper buduje miejsca dla niepełnosprawnych i je normalnie dodaje do mieszkań, bo dzięki temu może zbudować ich więcej (mogą być bliżej okien). Mandatu i tak nikt nie wystawi, bo droga wewnętrzna.

#nieruchomosci #warszawa #murapol

https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,29528464,niebieska-koperta-wcale-nie-dla-niepelnosprawnych-nowy-trick.html
Pobierz przecietnyczlowiek - Niezłe pato na Ursusie. Deweloper buduje miejsca dla niepełnospr...
źródło: z29524322IH,Parking-na-osiedlu-firmy-Murapol-przy-ul--Dzieci-W
  • 89
Znajomy tak kiedyś auto postawił, śniegu było tyle że nie było widać czy to niebieskie czy czarne pole bo było jednolicie białe, znaku brak bo ktoś dawno wywrócił. Dostał kartkę na przednią szybę: ,,Zabrałeś moje miejsce, zabierz moje kalectwo" ale plot twist jest taki, że wsadził tą kartkę gość na wózku który stał się inwalidą przez własną głupotę i skakanie na główkę do wody.
mieszkanie i własne miejsce parkingowe a nie bujasz się po osiedlu z parkowaniem


@Czerwone_Stringi: do czasu, aż jakiś sąsiad nie zacznie cię zgłaszać na policję, wtedy będziesz mieć piękne miejsce do parkowania za kilkadziesiąt tysięcy, na którym nie możesz parkować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
gość na wózku który stał się inwalidą przez własną głupotę i skakanie na główkę do wody.


@Voltaire: przez to jest gorszy i można mu blokować miejsce?
Dlaczego w tym kraju muszę być niepełnosprawny żeby mieć miejsce parkingowe normalnej wielkości?


@Cierniostwor: szerokość definiują normy. Każdy robi minimum, żeby sprzedać więcej. Kłócisz się w wolnym rynkiem?
Trochę nie rozumiem, czemu akurat to jest twoim zdaniem najbardziej bezczelne?


@fra234: hmmm, no nie wiem, pomyślmy. Miejsce dla niepełnosprawnych trochę koliduje mi ze staniem na nim i odwalaniem względnie ciężkiej (a już na pewno dla niepełnosprawnego) pracy.

Skoro jednak jesteś w pełni sprawny i nie masz problemu z dźwiganiem kół to dlaczego stoisz na miejscu dla niepełnosprawnych?