Wpis z mikrobloga

@Yelonek: "Głupota to właśnie Twoje pitolenie. Weź się już połóż i czekaj aż umrzesz, oszczędzisz sobie cierpienia na tym świecie. Po co cokolwiek robić jak i tak umrzemy? Jakiś dobry terapeuta, a może duszpasterz by sie przydał (cokolwiek Ci lepiej pasuje), bo brzmisz jakbyś miał popełnić samobójstwo."

Ja jestem zadowolony ze swojego życia. Problem jest w tym, że ja miałem szczęście i wystarczająco umiejętności, żeby tak swoje życie ułożyć, a nie
Aż tak cię dupa zabolała po usłyszeniu niezgodnych przekonań z twoimi, że cieszyłbyś się z mojej śmierci XD


@SuperTimor435: przecież skoro życie to ból i nie ma sensu to też powinieneś się cieszyć. Przecież życie to dosłownie najgorsze co mogło cię spotkać. Zaprzeczysz temu? Jako antynatalista wolałbyś się nie urodzić, czyli życie to najgorsze piekło dla ciebie.

Serio, nie łapiesz własnej logiki? Czy jesteś hipokrytą? Powiedziałeś już matce że jest najgorszą
@SuperTimor435: To nie powinieneś dostać też awansu w pracy, bo nie wiadomo czy sobie poradzisz i mógłbyś być przez to nieszczęśliwy. Serio nie widzisz jakie to jest bez sensu stwierdzenie?
@TheOneWhoKnocks no właśnie nie. Neonatologia działa tak, że przychodzą, zabierają dziecko, przebierają pampersa, ubierają, dokarmiają jak trzeba, ale nie robią tego przy Tobie. Ktoś po prostu zabiera Twoje dziecko wynosi na zamknięty oddział dla bobasów i przynosi po pewnym czasie ogarnięte. Tam niczego się nie uczysz, chyba że leżysz na oddziale z kobietą, która już ma doświadczenie. W sumie typowy wykop, żaden facet nie miał z tym do czynienia ale się wypowie.
@panieszka: to to jest, nie da sie tego opisać. To takie uczucie, do mnie ono przyszło, jak urodziłam. Nie miałam takiego uczucia wcześniej, rozumiem, że oksytocyna, hormony, cała chemia mózgu sie zmieniła - jakiś taki zupełnie inny rodzaj miłości mnie doświadczył/ takiej czystej, takiej błogości, i tak jak napisałaś , coś pcha wewnętrznie mnie do tego, anh się starać dla dziecka. Nie rozumiałam, że można kochać bezwarunkowo. Dopiero dziecko mnie nauczyło