Wpis z mikrobloga

Sytuacja z tym zaszczutym chłopakiem pokazuje jak bardzo zepsute i zdegenerowane państwo mamy pod rządami pisu.
Autor publikacji która ujawniła dane ofiar pedofila, czyli Tomasz Duklanowski, to oczywiście kanalia, ale należy pamiętać że jest on zaledwie trybikiem znacznie większej machiny, która działa od blisko 8 lat w tym kraju.
Przede wszystkim ktoś mu musiał dostarczyć akta tej utajnionej sprawy. Nie było tam dziennikarskiego śledztwa, dostał je po prostu od kogoś (prokuratura?), a następnie poszło zlecenie na rozpętanie medialnej nagonki na PO ponieważ sprawca, który już odsiadywał wyrok, był wcześniej członkiem tej partii. Oczywiście wiązało się to z ujawnieniem danych skrzywdzonych dzieci, ale to już zleceniodawców (pewnie z władz PiS) nie obchodziło.
O tym że to była w pełni zaplanowana akcja świadczy fakt że to wcale nie Duklinowski pierwszy o tym napisał, ale TVP na kilka minut przed jego wpisem i to powołując się na niego.

Potem machina propagandowa ruszyła pełną parą. Politcy PiS, "dziennikarze" #tvpis i partyjnych gadzinówek plus armia trolli przez dwa tygodnie grzali ten temat. Pokrzywdzona rodzina musiała wtedy przeżywać prawdziwe piekło. Doprowadziło to też do samobójstwa ofiary pedofila.

Znamienna była cisza ze strony pisowców jaka zapanowała na kilkanaście godzin. Ewidentnie zdali sobie sprawę że właśnie to wybuchło im w twarz. Część zaczęła w panice kasować stare wpisy na TT, niektórzy nawet konta.
Potem poszły pierwsze wytyczne. Pisowski klasyk, czyli wszyscy winni, tylko nie my. Podpisujący się pod nazwiskami pisali o winie pedofila za jego śmierć czy o wolności słowa dziennikarzy. Armia trolli Mateckiego wulgarnie zaczęła obrażać matkę chłopaka, wskazując ją jako winną.

Straszne jest jak to obecnie wygląda. Aparat państwowy pracuje dla marnej pisowskiej propagandy doprowadzając do ludzkich tragedii czy wręcz jak w tym przypadku - do śmierci. Jak na jasień nie pogonimy przy urnach wyborczych tych patałachów, osiągniemy standardy rosyjskie czy białoruskie.

#bekazpisu
Jabby - Sytuacja z tym zaszczutym chłopakiem pokazuje jak bardzo zepsute i zdegenerow...

źródło: IMG_20230304_202105

Pobierz
  • 25
O tym że to była w pełni zaplanowana akcja świadczy fakt że to wcale nie Duklinowski pierwszy o tym napisał, ale TVP na kilka minut przed jego wpisem i to powołując się na niego.


@Jabby: Przecież to był odwet ludzi Mateckiego.
Magdalena Filiks ujawniła wały tej gnidy w Lasach Państwowych. Jestem przekonany, że on i te jego ludzkie śmieci, którymi zarządza, wręcz dążyły do tego, by doprowadzić do tragedii; syn Filiksowej
@Jabby: Na wstepie powiem, ze nigdy nie glosowalem i nie bede glosowal na PiS. Teraz do meritum. Sa gdzies przyklady tego szczucia? Moze zle szukam, ale po 15 minutach sie poddalem. Tzn. chodzi o jakis artykul albo filmik.
I nie, nie będę oglądał osoby o wątpliwej inteligencji jaką jest Koroluk.


@wokub: szukam szukam i nie ma! Co, Koroluk pokazuje? Nie no, to się nie liczy.
@wokub: No podanie danych matki ofiary (co jasno nakierować może na ofiarę) to przecież nie szczucie XD
Inaczej twoje dziecko zgwałci sąsiad, pójdzie siedzieć a ja napiszę w sieci post gdzie podam twoje dane i wspomnę o gwałcie, rozumiem że jak dzieciaki w szkole, sąsiedzi będą gadać o tym to nie będzie to żadne szczucie i nie będziesz zły na mnie? I może nawet na piwo po wszystkim sobie pójdziemy w
@sebusik: Nie no, po prostu gościu jest wykopowym błaznem, więc raczej ciężko go brać na poważnie.

@andrzej-roman nigdzie nie napisałem, że tym nie jest. Po prostu spytałem o jakiś artykuł tłumaczący co się stało. Bo jest dużo o niczym. Z tego co rozumiem dali publice wystarczającą ilość danych do zidentyfikowania chłopaka i ten nie wytrzymał. Ale też czy akurat to było powodem - nie wiem, chyba zostawiłby jakiś list albo coś.