Wpis z mikrobloga

@marcinpodlas8: Jak PiS znowu odpali służby do inwigilacji opozycji to szanse będą nikłe. Raczej celowanie w brak demokratyczności wyborów. Już poprzednie powinny być kwestionowane porządniej, bo to co CBA odwalało z pegasusem, to powinny lecieć głowy w rządzie.
No i nasza opozycja też genialna nie jest i czasem dają się rozgrywać jak dzieci.
@hansschrodinger:

I ten kwik gdy zaczną pokazywać afery pisu w tvp

Tak jak w 2008 roku zaczęli pokazywać xD
No ale co takie dzieci mogą pamiętać, jak ty wtedy w kołysce do pieluchy srałeś xD
to będzie co pokazywać przez parę miesięcy


@hansschrodinger: pokazywać to ci będzie ryży wał, że na nic nie ma pieniędzy, przez co trzeba podnieść podatki i obniżyć progi + ew. podnieść VAT, no ale przecież jesteś na to gotowy.

Przypomnij mi, jakie to afery rzekomo rząd platfusów ROZLICZYŁ po pisiakach, nawet z tą samoobroną i lpr xD
@tellet: nie ma co porównywać rządów pis z tamtych lat z tymi co są teraz. To jest nie do porównania. Mamy nową aferę dosłownie co tydzień. Jeśli nie widzisz różnicy to nawet nie ma co z tobą rozmawiać.

Za ryżego wała jeden minister wyleciał bo zegarka do oświadczenia nie wpisał, rzeczywiście tragedia ten był rząd. Nie to co pis, który obniża podatki i nie #!$%@? nas na marżach.
@hansschrodinger: Nie no wiadomo że dochodowy z 17 na 12 i wyższe kwoty wolne to tam nic. Powinni w ogóle nie zbierać xD Ehhh za peo to było, 5.50 za godzinę na umowie o gówno ale za to VAT na 23%, za to na którym można było ukręcić wała jako biedny polski "pczedciembiordza" xD

a teraz jeszcze będą mieszkania w darmowym kredycie, tak ryży pan powiedział
pedofilii obywatelskiej


@Chehu: mówisz o partii, w której jeden poseł był pedofilem idostał wyrok więzienia? xD masz rację, niech lepiej rządzi Pedofilia i Samobójstwo, gdzie pedofile (w czarnych sukienkach) mają bezkarność z urzędu.
@marcinpodlas8: aha, ja myślałem, że odsunięcie PiS od władzy ma czemuś służyć, poza kwikiem danej grupy społecznej, nie wiem może temu, żeby realizować jakiś program, wprowadzić zmiany, przywrócić niezależny TK, ale chodzi tu o kwik emerytów.