Wpis z mikrobloga

Bahrajn to jest absolutny sztos pod względem tego, z jak bliska można zobaczyć auta i samych kierowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ma się bilet na trybunę Batelco, podczas FP i quali (a zapewne też podczas wyścigu, ale to sprawdzę dzisiaj) można podejść praktycznie pod sam wyjazd z pit lane’a.

Mam też selfie/autografy od praktycznie wszystkich kierowców oprócz Merca (ale i tak bym nie chciała… nie no, żart. Za to mam autograf i selfie z Toto i Susie!), w tym Klekle i Super Maxa ()

Nie udało mi się zrobić zdjęcia z Magic Alonso, bo psychofani bestii z Oviedo mnie odepchnęli, ale za to on ma selfie ze mną w tle…

W czwartek spotkałam Adriana Newey’a na kartingu przy torze.

#f1
ninetyfive - Bahrajn to jest absolutny sztos pod względem tego, z jak bliska można zo...

źródło: C3BE34C9-3DCF-4A22-ABDB-DC3DA3332BB1

Pobierz
  • 36
@kovv4lasky: @kovv4lasky: tbh nie chciałam nawet liczyć xd ale masz bardzo ogólną rozpiskę poniżej. W moim przypadku trzeba doliczyć do tego podatek od autyzmu (zarezerwowałam lot powrotny na zły dzień i zorientowałam się parę dni przed wyjazdem; nie mogłam powrzucać zdjęć z moich trzech kart SD na chmurę, bo przy prędkości neta w hotelu trwałoby to z rok, więc musiałam kupować pendrajwy (xd) i dodatkową kartę SD, którą normalnie bym
@kovv4lasky: @ninetyfive samo auto w Bahrainie nie jest też potrzebne, mają bardzo dobrze działające darmowe shuttle busy, gdzie reagują na to ile osób czeka, więc masz pewność, że na tor się dostaniesz. Mieszkam w Polsce i dla siebie najlepsze połączenie znalazłem z Frankfurtu, lot bezpośredni na dwie osoby niecałe 5k w dwie strony.
Wliczyłbym jeszcze ich kartę SIM jakieś 30 euro jak dobrze pamietam
@dnkej: Racja, karta sim to w sumie oczywista sprawa, więc nie pomyślałam o uwzględnieniu, a to tez koszt.
Najtańszą widziałam z 8GB za 20€, ale są chyba nawet ciut tańsze. Ja kupiłam jeszcze z EU przez apkę Airalo kartę e-sim za 15 USD, ale to była porażka, net działał tragicznie, więc musiałam kupić drugą.

Nie zgodzę się, że auto nie jest potrzebne. Ostatniq rzecz, która można powiedzieć o tych shuttle busach