Wpis z mikrobloga

@Nighthuntero: "W pracy traktują cię jak obiekt seksualny?" - i słusznie, kobiety i mężczyźni nigdy nie powinni pracować razem. Powiedz tak segregacji płciowej w miejscu pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Davidozz: ? Nigdy nie byłem świadkiem tego żeby na uczelni lub w pracy pracownica była potraktowana w sposób inny niż zawodowy lub neutralnie koleżeński, a pracowałem w korpo. Nie ma problemu ze współpracą dopóki w grę nie wchodzą emocje.
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: Z mojego doświadczenia i mojej żony, to w pracy raczej laski same przy facetach zaczynają jakieś seksualne aluzje lub wchodzą na tematy seksu, natomiast faceci raczej nie gadają o takich sprawach, jeśli już ktoś wrzuci taki temat, to tylko między sobą z innym facetem.
Raczej w pracy faceci o łechtaczkach swoich kobiet i o tym jak uprawiają z nimi sex nie rozmawiają, tak jak kobiety o penisach swoich facetów i
  • Odpowiedz
@Pabick: Ty no ja ci powiem, spotykam się z facetami w wieku ~30 lat i nikt tematu seksu nie rzuca, co najwyżej związku albo jak się układa więc coś w tym jest. Z kobietami z kolei to do końca nie wiem jak jest bo nie jestem jedną z nich i nie przebywam w wyłącznie ich towarzystwie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Powiedz tak segregacji płciowej w miejscu pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Davidozz: My juz wprowadzilismy taka segregacje, zwyczajnie nie zatrudniamy kobiet. Ja sam bylem oskarzony przez jedna o molestowanie w miejscu pracy. Nie bylem tego dnia nawet w pracy.

Teraz zwyczajnie mamy polityke unikania kobiet (np Mike Pence Rule), poinstalowalismy sobie kamery w gabinetach. Przyjemnie sie pracuje, pelna kultura, zero gadania o seksie, gossipu i tego calego
  • Odpowiedz
Raczej w pracy faceci o łechtaczkach swoich kobiet i o tym jak uprawiają z nimi sex nie rozmawiają, tak jak kobiety o penisach swoich facetów i o tym jak oni są dobrzy w łóżku


@Pabick: Potwierdzam. Pracuję w męskim towarzystwie. Nigdy nie było jakiegoś przechwalania się co jak kiedy i z kim. Żadnego chwalenia ilością zaliczonych dziewczyn również. Czasami pracowały też czasami z nami dziewczyny, np. programistki i nigdy nie było
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko:

Nigdy nie byłem świadkiem tego żeby na uczelni lub w pracy pracownica była potraktowana w sposób inny niż zawodowy lub neutralnie koleżeński, a pracowałem w korpo. Nie ma problemu ze współpracą dopóki w grę nie wchodzą emocje.


Zgadzam się, ale niestety trzeba oddzielić kobiety, żeby mogły we własnym towarzystwie walczyć z wyimaginowanym molestowaniem
  • Odpowiedz
tak jak kobiety o penisach swoich facetów i o tym jak oni są dobrzy w łóżku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Pabick: to nie tak, po prostu laski nie mają ciekawszych tematów i tyle - a to wszystko przez brak zainteresowań więc plotkują i gadają o tym co je najbardziej interesuje, proste
  • Odpowiedz