Wpis z mikrobloga

Chłopiec i jego siostra w 2020r byli ofiarami pedofila, Krzysztofa F., członka PO, jakiegoś tam pełnomocnika do sprawa LGBT itp.
Sprawa wyszła na jaw, facet został skazany. Celem ochrony dzieci sprawa została "wyciszona", tudzież może dużo osób o tym wiedziało, ale po prostu mając na uwadze dobro dzieci - nikt o tym głośno nie mówił, nie latał z tym do mediów - bo co by to miało zmienić oprócz pogorszenia sytuacji dzieci.
I wyłania się taki pisowski "dziennikarz", redaktor naczelny Radia Szczecin Tomasz Duklanowski. Wyciąga sprawę na wierzch podając takie informacje, które w baaaardzo łatwy sposób prowadzą do identyfikacji ofiar. Występuje u Rachonia w TVP, pojawiają się podobne artykuły o tym jaka to jest zmowa milczenia w PO, że PO ukrywa pedofilów, gdzie jest Sekielski - trzeba nakręcić nowy film, że tak atakowano polski kościół a pedofile są przecież w PO. Sprawa spotkała się nawet z komentarzem Czarnka i odpowiedzią Terlikowskiego, co skończyło się jakimiś tam sporami między oboma panami (https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1517700%2Cminister-czarnek-wezwal-pisemnie-terlikowskiego-do-przeprosin-za-slowa-o)

I co?

15-letni chłopiec Mikołaj Filiks nie żyje.

Tak właśnie ta pisowska mentalność prowadzi do tragedii. Liczy się tylko kapitał polityczny jaki można ubić, uderzyć w konkurenta nawet kosztem śmierci dziecka. Jakie to jest obrzydliwe, jakie to jest antychrześcijańskie to ja nie mam słów. Oczywiście każdy pisowiec co niedzielę do kościółka #!$%@?, w mediach krzyczy jak to chrześcijanie są prześladowani, pozuje z biskupami, Rydzykami i innymi.

Polecam wypowiedź Radosława Grucy, jeszcze zanim doszło do tragedii.
https://twitter.com/Gruca_Radoslaw/status/1631758590959648770

#polska #pedofilia #polityka #bekazpisu #bekazprawakow
  • 121
A "dziennikarz" z PiSu wprost podał, że ofiara jest dzieckiem tej a tej osoby.


@Sabr: Nie kłam, nie podał. Napisał "syn posłanki PO.".

A opozycja podała dane ofiary?

Tak. Dziennikarze Faktów, newsweeka i rzepy opisując tamtą sprawę ułaskawienia Dudy podali masę faktów po której wszyscy w tej miejscowości gdzie oni mieszkali wiedzieli o kogo chodzi.
Przecież wszystko jest podane na tacy.


@Bulletproof-50: Tego artykułu akurat nie czytałem. W większości tekstów było pomijane kim był ojciec tego pedofila. Ja się o tym dowiedziałem przypadkiem bo ktoś kiedyś na twittera wrzucił ulotkę wyborczą tego pedofila (kandydował z listy PO do jakiś wyborów już nie pamiętam jakich) i tam było pełne nazwisko bez wyczernienia. Więc wklepałem w googla i wyskoczyła mi strona z wikipedii z jego ojcem.
To jest właśnie TEN artykuł.


@Bulletproof-50: Rozumiem. Ale tłumacze - ja pewnie czytałem jakiś przedruk o tej sprawie w Papie albo na interii. Generalnie do śledzenia newsów używam stooqa bo tam są po prostu wrzucane depesze PAP-u.
dlaczego popełniacie podstawowe błędy argumentowania?


@RafiRK: Ja cały czas czekam z niecierpliwością aż ktoś mi w końcu wyjaśni czemu podanie info o tym ojciec T. Rzymkowskiego - wiceministra PiS (osoba prywatna która jest nikim) jest pedofilem to było "dobre ujawnienie". Natomiast podanie info że pedofilem był regionalny pełnomocnik Marszałka województwa zachodniopomorskiego z PO ds. uzależnień, mający potencjalnie codziennie kontakt z dziećmi a także znany działacz LGBT to "złe ujawnienie".
@Stachu_a_kto_przy_telefonie: dlaczego nie wezmą swojej rady z pierwszego posta, załatwić to po cichu bez rozgrzebywania. Ale widzę że już jest we wszystkich mediach od rmf do polsatu po wykop. Zgłoszenie do prokuratury nie musi być ogłaszane w necie, tak samo pogrzeb kolesia gdzie matka to ogłosiła na tt, pewnie też w celu kampanii przeciwko PiS. Szczerze to gdzieś mam rodziny polityków, mają one dostęp do lepszej służby zdrowia, lepszych lekarzy, pewnie