Wpis z mikrobloga

Chłopiec i jego siostra w 2020r byli ofiarami pedofila, Krzysztofa F., członka PO, jakiegoś tam pełnomocnika do sprawa LGBT itp.
Sprawa wyszła na jaw, facet został skazany. Celem ochrony dzieci sprawa została "wyciszona", tudzież może dużo osób o tym wiedziało, ale po prostu mając na uwadze dobro dzieci - nikt o tym głośno nie mówił, nie latał z tym do mediów - bo co by to miało zmienić oprócz pogorszenia sytuacji dzieci.
I wyłania się taki pisowski "dziennikarz", redaktor naczelny Radia Szczecin Tomasz Duklanowski. Wyciąga sprawę na wierzch podając takie informacje, które w baaaardzo łatwy sposób prowadzą do identyfikacji ofiar. Występuje u Rachonia w TVP, pojawiają się podobne artykuły o tym jaka to jest zmowa milczenia w PO, że PO ukrywa pedofilów, gdzie jest Sekielski - trzeba nakręcić nowy film, że tak atakowano polski kościół a pedofile są przecież w PO. Sprawa spotkała się nawet z komentarzem Czarnka i odpowiedzią Terlikowskiego, co skończyło się jakimiś tam sporami między oboma panami (https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1517700%2Cminister-czarnek-wezwal-pisemnie-terlikowskiego-do-przeprosin-za-slowa-o)

I co?

15-letni chłopiec Mikołaj Filiks nie żyje.

Tak właśnie ta pisowska mentalność prowadzi do tragedii. Liczy się tylko kapitał polityczny jaki można ubić, uderzyć w konkurenta nawet kosztem śmierci dziecka. Jakie to jest obrzydliwe, jakie to jest antychrześcijańskie to ja nie mam słów. Oczywiście każdy pisowiec co niedzielę do kościółka #!$%@?, w mediach krzyczy jak to chrześcijanie są prześladowani, pozuje z biskupami, Rydzykami i innymi.

Polecam wypowiedź Radosława Grucy, jeszcze zanim doszło do tragedii.
https://twitter.com/Gruca_Radoslaw/status/1631758590959648770

#polska #pedofilia #polityka #bekazpisu #bekazprawakow
  • 121
sprawę ujawnił Duklanowski w styczniu 2022roku, miesiąc później chłopak ginie


@Stachu_a_kto_przy_telefonie: Rok pózniej ginie, mamy 2023.

W artykułach Dulkowskiego ofiara była wręcz podana na tacy - 13-letni syn znanej parlamentarzystki. I to jeszcze artykuł wypłynął w momencie gdy pedofil

Akurat. Psa z kulawą nogą to nie obchodziło kto był ofiarą gdyby sama matka się nie ujawniła nie zaczęła się awanturować o to. Ja osobiści przed tym jak ta matka sama to
Prawda jest taka, że na to pozwolili i politycy PISu i politycy reszty partii w tym smutnym kraju:

1. Kto pozwolił na to by przeszło 2 mld na propagandę dla szczujni TVPIS i mediów lokalnych ? Większość pis0wska

2. Kto nie blokował w tej sprawie sejmu i nie robił protestów w tej sprawie ? Wszyscy siedzieli cicho od prawa do lewa, pojęczyli i rozeszli się na wódkę

3. Kto zablokował powołanie ks.
@Stachu_a_kto_przy_telefonie: Dziwna sprawa, przyzwyczaiłem się do tego, że na Ukrainie wszystkie zbrodnie nawet te które mogliby popełnić Ukraińcy to wina Putina bo on zaczął wojnę. W tym przypadku zaczęło się od pedofila ale co ja tam wiem.

Spadła Ukraińska rakieta na Polskę - wina Putina bo zaczął wojnę(ok mogę się zgodzić ale niech Ukraina przeprosi bo dostaliśmy rykoszetem).

Tutaj dziennikarz powinien przeprosić?
@Stachu_a_kto_przy_telefonie: Tylko co trzeba mieć w głowie, żeby za całą historię winić PiS, a nie tego typa z organizacji LGBT... XD
Serio gdzieś zabłądziłeś ze swoim fanatyzmem politycznym. ogólnie niczym nie różnisz się od tego kolesia, którego krytykujesz.
Dla racjonalnych ludzi to wali taką hipokryzją, że nawet sobie tego nie wyobrażasz. xd

A kilka wpisów wcześniej bronisz promocję prostytucji w gazecie Wyborczej i zakopujesz znalezisko XDDDDDDDDDDDD
Człowieku ty tym samym przyczyniasz
I wiecie co się stanie? #!$%@? nic się nie stanie. W tym #!$%@? polskim społeczeństwie, któremu napluć w dupę media publiczne rzucą tematem waloryzacji emerytur, piętnastek, skradzionych piniendzy z OFE, a zaraz też 10 kwietnia i nikt o chłopaku, który życiem przypłacił walkę PiS o władzę nie będzie pamiętał. Bo prawda jest taka, że my mentalnie jako ogół mało różnimy się od tych ruskich zwierząt na wschodzie. Tylko żeby najeść się, wysrać
@cool_wicia: owszem, tak by było, tylko w twoich urojeniach xD

Rok pózniej ginie, mamy 2023.

@Thorkill: Sorry, w styczniu 2023 ujawniono. Także nie udało ci się.

Akurat. Psa z kulawą nogą to nie obchodziło kto był ofiarą gdyby sama matka się nie ujawniła nie zaczęła się awanturować o to. Ja osobiści przed tym jak ta matka sama to powiedziała nie miałem pojęcia o kogo chodzi.

A posłanka z PO się
@Sarmataa: Duklanowski występował w TVP i mediach Sakiewicza, nawet jak KRRiT protestowała to wszystkie ww. media broniły Duklanowskiego. Poza tym widać, że sprawa ma polityczne dno, no bo "Pedofil z PO" to chwytny temat i fajnie się to będzie grzało w mediach.

A kilka wpisów wcześniej bronisz promocję prostytucji w gazecie Wyborczej i zakopujesz znalezisko XDDDDDDDDDDDD


Jakiej promocji człowieku xD to był zwykły artykuł o tym jak wygląda praca prostytutki xD
czyli jak molestuje ksiądz to trzeba wyciągać wszystkie afery na wierzch żeby ludzie o tym wiedzieli, a jak molestuje lewus lpg to cicho sza bo biedna ofiara jeszcze ktoś ją rozpozna i popełni samobója. Jedynym winnym tej śmierci to ten pedofil


@alteron: Nie rób z logiki członka PiSu. Ten "dziennikarz" wprost podał w mediach dane ofiary. On wprost podał, że ofiarą jest dziecko Magdaleny Fliks. Gdyby podał "taki a taki człowiek
Sorry, w styczniu 2023 ujawniono


@Stachu_a_kto_przy_telefonie: Napisałeś w tamtym poście "styczeń 2022 r". więc poprawiłem. Teraz sprawdziłem - faktycznie w styczniu 2023.

Jak się ujawniła,

No normalnie zaczęła o tym pisać ze chodzi o nią. Przecież sam przyznajesz że w tekście Duklanowskiego nie było podane że chodzi o konkretną osobę z imienia i nazwiska tylko że można było dopasować. Pewnie można bylo dopasować tak to bywa Myślisz te wszystkie osoby reportażu
A kto wyciagal na moment przed wyborami prezydenckimi i krecil afere ze Duda ulaskawil pedofila? Opozycji nie bylo szkoda ze wyszlo na jaw o kogo chodzi? czy dziennikarz faktów został potępiony przez opozycję?


@ziemba1: A opozycja podała dane ofiary? Pokazała w mediach choćby detal, żeby zwykły człowiek znalazł tę ofiarę? Nie.
A "dziennikarz" z PiSu wprost podał, że ofiara jest dzieckiem tej a tej osoby.
Gdyby nie tuszowanie tej sprawy, to chłopak by żył bo wtedy taki artykuł jak Duklakowskiego nie miałby takiego rozgłos


@rakiwo: Tuszowanie? Przecież jak "dziennikarz" się do tego dobrał to już pedofil miał wyrok za tę sprawę.