Wpis z mikrobloga

Chłopiec i jego siostra w 2020r byli ofiarami pedofila, Krzysztofa F., członka PO, jakiegoś tam pełnomocnika do sprawa LGBT itp.
Sprawa wyszła na jaw, facet został skazany. Celem ochrony dzieci sprawa została "wyciszona", tudzież może dużo osób o tym wiedziało, ale po prostu mając na uwadze dobro dzieci - nikt o tym głośno nie mówił, nie latał z tym do mediów - bo co by to miało zmienić oprócz pogorszenia sytuacji dzieci.
I wyłania się taki pisowski "dziennikarz", redaktor naczelny Radia Szczecin Tomasz Duklanowski. Wyciąga sprawę na wierzch podając takie informacje, które w baaaardzo łatwy sposób prowadzą do identyfikacji ofiar. Występuje u Rachonia w TVP, pojawiają się podobne artykuły o tym jaka to jest zmowa milczenia w PO, że PO ukrywa pedofilów, gdzie jest Sekielski - trzeba nakręcić nowy film, że tak atakowano polski kościół a pedofile są przecież w PO. Sprawa spotkała się nawet z komentarzem Czarnka i odpowiedzią Terlikowskiego, co skończyło się jakimiś tam sporami między oboma panami (https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1517700%2Cminister-czarnek-wezwal-pisemnie-terlikowskiego-do-przeprosin-za-slowa-o)

I co?

15-letni chłopiec Mikołaj Filiks nie żyje.

Tak właśnie ta pisowska mentalność prowadzi do tragedii. Liczy się tylko kapitał polityczny jaki można ubić, uderzyć w konkurenta nawet kosztem śmierci dziecka. Jakie to jest obrzydliwe, jakie to jest antychrześcijańskie to ja nie mam słów. Oczywiście każdy pisowiec co niedzielę do kościółka #!$%@?, w mediach krzyczy jak to chrześcijanie są prześladowani, pozuje z biskupami, Rydzykami i innymi.

Polecam wypowiedź Radosława Grucy, jeszcze zanim doszło do tragedii.
https://twitter.com/Gruca_Radoslaw/status/1631758590959648770

#polska #pedofilia #polityka #bekazpisu #bekazprawakow
  • 121
@w0jmar

Ale jak ksiadz zgwałci to jakoś tej troski:


bo co by to miało zmienić oprócz pogorszenia sytuacji dzieci.

nie widzę.

Gardzę Tobą w opór.

No może to, że ten ksiądz byłby ukarany i nie pracowałby więcej z dziećmi, przeniesiony na inną parafię przez innego zwyrodnialca.
@Stachu_a_kto_przy_telefonie: Z jednej strony faktycznie, ale z drugiej - ja o tym nie wiedziałem, a chyba #!$%@? jest to dosyć ważne by wiedzieć że w jakiejś partii był pedofil, a oskarżanie dziennikarza o to że zmarł chłopiec już pomine - wyrok za zabójstwo powinien dostać ten gosć z PO bo zapewne to jego czyny #!$%@?ły psychike tego dziecka. Zajebisty fikoł.
Tu nie chodzi o ochronę danych pedofila tylko ofiary.


@ImYourPastClaire: No i wszystko zostało wtedy ujawnione przez pismaków. Łącznie z danymi ofiary. No ale wtedy można było bo się waliło w Dudę. To było dobre ujawnienia ofiary. Tak jak przy sprawach księzy-peodofilów też ujawnianie spraw i ofiar jest "dobre". Natomiast to ujawnienie było "złe" bo dotyczyły członka PO i działacza LGBT.
@Thorkill Tworzysz chochoła, przy sprawach księży-pedofilów to ofiary same się ujawniają i nagłaśniają sprawę, bo służby i władze kościoła zamiatają sprawę pod dywan i oprawcy w sutannach pozostają bezkarni.
Ten pedofil z PO został skazany i już od dawna siedzi w pudle, więc po #!$%@? teraz to #!$%@? pisowskie tłuki? Kiedy sprawa jest już dawno rozwiązana?
@ImYourPastClaire:

Tu nie chodzi o ochronę danych pedofila tylko ofiary.

Dlaczego opozycja grzała tą sprawe skoro wola pokrzywdzonych była tak żeby dać im spokój oraz sami prosili Prezydenta o ułaskawienie ze złamania zakazu zblizania sie?

Nie bez znaczenia jest oczywiście fakt, że z wniosku o zastosowanie prawa łaski wynika, że ofiara i jej matka pojednały się ze sprawcą i chcą z nim żyć w pokoju, pod jednym dachem. Jednocześnie miał przestać
Gdyby nie tuszowanie tej sprawy, to chłopak by żył bo wtedy taki artykuł jak Duklakowskiego nie miałby takiego rozgłosu, a może by i nawet nigdy nie powstał. Wystarczyłoby żeby dziennikarze, którzy mieli wiedzę na ten temat podeszli do tematu rzetelnie i z odpowiednią troską o dzieci. Nie zrobili tego, woleli urwać sprawie łeb i dzięki temu hiena Duklakowski mógł wejść w sprawę z buta


@rakiwo: a więc to wina wszystkich, bo
@Thorkill: Pedofili trzeba ujawniać tak, żeby nie dało się zidentyfikować ofiary. Jeżeli w sprawie Macieja Rz została zidentyfikowana ofiara (tego nie wiem, nie śledziłem sprawy, natomaist po tym tweecie który wrzuciłeś ciężko byłoby mi zidentyfikować ofiarę - wiem tyle, że to członek rodziny) to nie powinno to tak wyglądać. W artykułach Dulkowskiego ofiara była wręcz podana na tacy - 13-letni syn znanej parlamentarzystki. I to jeszcze artykuł wypłynął w momencie gdy
Tworzysz chochoła


@StarySer: Dałem wyżej dwa przykłady ujawniania ofiar ze względów wyłącznie politycznych. Mogę dać więcej. Pierwsza ojciec Rzymkowskiego. Druga pedofil który ułaskawił Duda. Ta druga sprawa idealnie pokazuje waszą hipokryzje bo pismaki rozdmuchali na całą Polske sprawę w której sama ofiara (czyli córka) chciała tego ułaskawienia. Zamiast tego dostała sławę na cały kraj i związaną z tym kolejna porcje traumy bo Trzaskowski musiał wygrać z Dudą.
A odnośnie księży-pedofilów i