Wpis z mikrobloga

Pizza Team na powstańców, pizza 45cm, duża mirinda i dwa sosy 61,50zł.
Bardzo krótki czas oczekiwania, pizze miałem w mniej niż 10 min od zamówienia co na duży plus. Ciasto bardzo cienkie i chrupiące, mi akurat takie bardzo odpowiada, prócz tego pizza bardzo poprawna, choć mogłoby być odrobinę więcej sera. Wziąłem pizze americana na sosie bbq i czegoś mi w tym podkładzie brakowało, następnym razem zdecyduje się chyba na klasyczny pomidorowy. Ogólnie nie ma się za bardzo do czego przyczepić, ceny jak na dzisiejsze normy w miarę niskie a pizza smaczna.
Bardzo dobre sosiki czosntkowe, gęste i mocno naczosntkowane tak jak lubię. Miła obsługa, lokal kameralny, czysty i zadbany.

8/10

Bonusowo nagrałem film jak #!$%@? sam całą tą pizze i zapijam litrem mirindy, jeśli wpis będzie miał 20 plusów to go udostępnię wraz z moją kucowską brzydka mordą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#szczecin #jedzzwykopem #pizza #jedzzkrucjanem
krucjan - Pizza Team na powstańców, pizza 45cm, duża mirinda i dwa sosy 61,50zł. 
Bar...

źródło: temp_file.png4991865682285029858

Pobierz
  • 48
@tonawegla ale 45cm? mi się w innych krajach zawsze rzucało w oczy, że żadna pizzeria nie oferuje tak dużych pizz, takie 35cm to już jest duża pizza. u nas w Polsce jest taka moda na giganty, że każda pizzeria musi mieć 45cm a sa i 50 albo 60.

a weź sobie pod wzór na pole koła podstaw i zobacz jaka jest różnica w wielkości pizzy przy głupich 5cm różnicy średnicy.