Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy ale ja i tak będę głosował na konfederację. Jest to jedyna partia która:
- Chce uprościć przepisy i dążyć do zmniejszania podatków
- Chce zmniejszyć kompetencja państwa
- Nie zgadza się z postulatami ekościemy typu 15 minutowe państwa, jedzenie robaków, zakaz aut spalinowych

Wszystkie inne ugrupowania to gwarancja dalszego upadku państwa polskiego.
- PIS - wiadomo, doprowadzili do obecnej drożyzny i upadku państwa prawa
- PO,PIS,Lewica - Rozdawnictwo, tworzenie kolejnych ton bzdurnych przepisów w których nikt już się nie łapie
- PO, Lewica, PO2050 to dodatkowo piseki schwaba i jego globalistycznej kliki NWO więc głosowanie na nich jest chyba jeszcze gorsze niż na PIS. No chyba że ktoś lubi paszporty covidowe, SCS, cyfrowy pieniądz z terminem ważności, zakaz aut spalinowych, 15 minutowe miasta i jedzenie robaków.

#konfederacja #bekazlewactwa #wybory #inflacja #gospodarka #ekonomia #koronawirus #polityka
  • 25
PIS (...) - Rozdawnictwo, tworzenie kolejnych ton bzdurnych przepisów w których nikt już się nie łapie


@Viado: XD jeżeli to są twoje warte wymienienia zarzuty dla PiSu to zrób Ojczyźnie przysługę i w dniu wyborów siedź na dupie
PO, Lewica, PO2050 to dodatkowo piseki schwaba i jego globalistycznej kliki NWO więc głosowanie na nich jest chyba jeszcze gorsze niż na PIS


@Viado: Przecież to Morawiecki i Duda regularnie brylują w Davos i nawet dostali pochwałę od Schwaba za skuteczne wdrażanie jego agendy xD
@Trixie: obowiązkowe paszporty to według ciebie nie zamordyzm i jeszcze powoływanie sie na wykształcenie no bez jaj a potem #!$%@?ą ale jak to rzymianie dyskryminowani w 3 rzeszy ł,co innego szczepionki a co innego wprowadzanie segregacji utrudnienia ruchu zamykanie biznesu itp która nie ma naukowego uzasadnienia bo nawet szef WHO powiedział że lockdowny są #!$%@? warte.
- Chce uprościć przepisy i dążyć do zmniejszania podatków


@Viado: a jakieś wyliczenia, statystyki, coś? ja też chce, zagłosuj na mnie, trust me dude.

- Nie zgadza się z postulatami ekościemy typu 15 minutowe państwa, jedzenie robaków, zakaz aut spalinowych


Tutaj się rozpisałem ale jednak skasowałem treść po namyślę i napiszę tylko że w takim razie dobrze, głosuj, jest to partia idealna dla ciebie, szury powinny być w jednym miejscu, z
dalszego upadku państwa polskiego.


@Viado: Odkąd ten upadek trwa? Pewnie od 1989 roku? XDDD

Pamiętaj, że my możemy wybrać tylko zachód albo wschód. Nie ma trzeciej drogi (niestety). Więc rozumiem że po drodze jest Ci z Putinem?