Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim. Z racji tego, że wykop w końcu naprawił mi tag, wracam ze swoją działalnością jako #rzultykurier Glovo. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co nowego u mnie?
-Kupiłem sobie samochód i teraz dostarczam hybrydowo, krótkie trasy na rowerze, a te dłuższe autkiem
-Jako, że obecnie tylko dorabiam w Glovo, to zastanawiam się czy nie rzucić roboty w korpo i nie przejść na Glovo jako stałe źródło dochodu, przynajmniej na jakiś czas
-Zestawienie przychodów z Glovo za 2 tygodnie wrzucę w kolejnym poście
A tak poza tym stara bieda, ale chociaż Glovo oddaje, tutaj wczorajsze 8 godzin jeżdżenia:

Zapraszam na autorski tag #rzultykurier
#glovo #pracadodatkowa
JonkeJ - Cześć wszystkim. Z racji tego, że wykop w końcu naprawił mi tag, wracam ze s...

źródło: Screenshot_20230301-225143-840

Pobierz
  • 29
@pawel_je: Krossa Hexagon z 2016 roku model
@Macke Opłacalne jak masz autko które pali mało
@pawel_187 Panie teraz to już w deszczu i mrozie to tylko autkiem, tak jak pisałem jeżdżę hybrydowo, rowerkiem na mniejsze dystanse, autko jak mam dalekie trasy
@cucaracha jako umieć co, używać kserokopiarki, ekspresu do kawy czy wysyłania e-maili? Te trzy umiejętności posiadane jednocześnie dają możliwość awansu? Pracuje za granicą, więc pewnie inne standardy, ale mając możliwość pracy na produkcji i inżyniering w biurze, to zdecydowanie wybieram produkcję ;)
Nie wiem co rozumiesz przez alkoholika bez umiejętności. Jakieś wspomnienia lub doświadczenia z pracy? To u nas jest naprawdę margines i odsetek niewarty zwracania uwagi na niego. Niestety problemem są