Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim. Z racji tego, że wykop w końcu naprawił mi tag, wracam ze swoją działalnością jako #rzultykurier Glovo. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co nowego u mnie?
-Kupiłem sobie samochód i teraz dostarczam hybrydowo, krótkie trasy na rowerze, a te dłuższe autkiem
-Jako, że obecnie tylko dorabiam w Glovo, to zastanawiam się czy nie rzucić roboty w korpo i nie przejść na Glovo jako stałe źródło dochodu, przynajmniej na jakiś czas
-Zestawienie przychodów z Glovo za 2 tygodnie wrzucę w kolejnym poście
A tak poza tym stara bieda, ale chociaż Glovo oddaje, tutaj wczorajsze 8 godzin jeżdżenia:

Zapraszam na autorski tag #rzultykurier
#glovo #pracadodatkowa
JonkeJ - Cześć wszystkim. Z racji tego, że wykop w końcu naprawił mi tag, wracam ze s...

źródło: Screenshot_20230301-225143-840

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • 2
@Pirad: To jedna składowa twojego wynagrodzenia za dostawy, Glovo ma coś takiego jak mnożniki zależne od pory dnia, czyli mnożą stawkę podstawową za zamówienie przez ten mnożnik i dodająnto do wynagrodzenia za dostawę.
Tu masz podkreślone promo, Glovo to zlicza osobno.
JonkeJ - @Pirad: To jedna składowa twojego wynagrodzenia za dostawy, Glovo ma coś tak...

źródło: orca-image-365958777

Pobierz
  • Odpowiedz
@JonkeJ: nie nastawiaj się całkiem na glovo
Ja też już miałem wielkie plany, aż nagle z dnia na dzień zmienili sobie mnożniki i jak do grudnia były 1.8-1.9, a nawet 2.3, tak teraz dają po 1.5.
  • Odpowiedz
@JonkeJ: jakie to są godziny szczytu? można sie zapisać do pracy w glovo i nic nie wozić tylko kilka razy w tygodniu kupić coś dla rodziny na obiad? i dostać zwrot kossztów dowozu? :D
  • Odpowiedz
@cucaracha: przecież to gdzieś 20% więcej niż średnia krajowa, o ile to zarobki netto. Za 160h wyszłoby ponad 6900 netto, a średnia jest 7300 brutto czyli jakieś 5000-5500 netto (nie licząc dodatków jakie daje korporacja, dojazdów czy innych kosztów). Chyba nie myślisz ze każdy w korpo to 15k zarabia
  • Odpowiedz
@pawel_187: to jest 43zł za godzinę pracy fizycznej na dworze, jeżdżąc rowerem/samochodem. I to tylko wybrany dzień, następnego dnia może być 2x mniej. A no i odlicz od tego paliwo/koszty roweru
  • Odpowiedz