Wpis z mikrobloga

Kto w ogóle powiedział Tuskowi, że zapowiadanie programu kredyt 0% to dobry pomysł to ja nie XD Dobra, będzie może 20k nowych kredytów z dopłatami, ci ludzie (np ja XD) będą szczęśliwi, bo to darmowy hajs.

A co z pozostałymi kilkuset tysiącami którzy zaciągnęli po bile na covidowej hossie i zaraz będą musieli płacić normalne odsetki?

Przecież to więcej ludzi rozjuszy niż uszczęśliwi XD Zobaczycie, że już w wakacje pisowski program 2% doprowadzi do gorączki tysiące anetek i mariuszy, którzy usłyszą, że to dla nowych kredytów, nie dla nich.

#nieruchomosci #kredythipoteczny
  • 12
że droższa nieruchomość z kredytem 0 czy 2% wyjdzie finalnie taniej niż tańsza nieruchomość z kredytem wolnorynkowym na cyklu podwyżek stóp.


@mickpl: sęk w tymże te 2% to tylko na 8 lat chyba, bez mozliwości refinansowania w czasie trwania jakby zdarzył się jakiś dołek stópkowy hue hue
@mickpl: Osobiście uważam to za chyba najgłupsze posunięcie Tuska odkąd wrócił do krajowej polityki XD Naraził się sporej ilości swoich "starych" wyborców, których pozyskał jeszcze w okolicach 2007 ( i może nie był aż tak liberalny jak zapowiadał, ale jednak prowadził dość pragmatyczną, stonowaną i uporządkowaną politykę wydatkową i gospodarczą, całkowicie odmienną od pisowego populizmu), pisowi i tak nikogo nie zabrał, bo tam jest całkowicie spalony, lewica jednak częściej w swoich
@mickpl: za ile kupiłeś mieszkanie wiesz z podpisaniem aktu, z końcem spłaty kredytu dowiesz się za ile kupiłeś kredyt.

Na pewno wiesz lepiej od Tuska, który wydał na badania opinii publicznej grube bańki, co ma mówić xd
Kto w ogóle powiedział Tuskowi, że zapowiadanie programu kredyt 0% to dobry pomysł to ja nie XD


@mickpl: no ty nie bo sie na tym nie znasz. on sie zna na polityce troche lepiej jednak.