Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim! Nazywam się Patrycja Bereznowska, jestem zawodniczką Grupy Sportowej ORLEN. Moją pasją są naprawdę długie biegi. Jestem rekordzistką i mistrzynią świata w biegach 24-, 48- i 72-godzinnych. Zapraszam na #ama 2 marca o godzinie 17:00. Do zobaczenia!

#bieganie #sport #ciekawostki
BereznowskaPatrycja - Cześć wszystkim! Nazywam się Patrycja Bereznowska, jestem zawod...
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BereznowskaPatrycja: IMHO: "zdejm koszulkę i przeproś matkę". Chyba tak to leciało odnośnie państwowych piesków. Niestety ale sport zawsze od strony finansowej będzie się kręcił wokół szarej strefy, łapówkarstwa i polityki. A Orlen, jako spółka Skarbu Państwa, przez zawyżone marże rżnął jak miło własnych obywateli na paliwie. I to w czasie kryzysu i galopującej inflacji.
  • Odpowiedz
@BereznowskaPatrycja: cześć Patrycja, pewnie masz wiele ciekawego do powiedzenia, więc poradzę Ci żebyś dała sobie spokój i urządziła takie AMA w jakiejś normalnej części internetu. Wystarczy spojrzeć na komentarze powyżej żeby się zorientować że na wykopie siedzą chorzy z nienawiści frustraci, którzy będą Cie obrażać tylko z tego powodu że dana firma Cię sponsoruje. Szkoda nerwów.
  • Odpowiedz
@muchatse: ale co sponsor? filmik z YT jest na profilu orlenu, ja rozumiem, że orlen może kazać itd. wtedy ja nie popieram. bo sponsor kazał robić AMA, to mam lecieć i być zachwycony?
do nikogo nie mam żalu, w przeciwieństwie do Ciebie nikogo nie obrażam.

jak dziewczyna sama z siebie będzie chciała zrobić AMA bez sponsora w postaci obajtka to chętnie zadam pytanie. do tego czasu wywalaj mi pisowki trolu.
  • Odpowiedz
Co za jad w komentarzach. Dno. Też jestem oburzony tym, jak jesteśmy dymani przez kolejnych rządzących, ale trochę kultury i szacunku dla sportowca.
  • Odpowiedz
Jestem zdania że firmy państwowe nie powinny robić nic po za tym do czego są stworzone. Czyli żadnych sponsoringów, przekazywania kasy na inne cele niż ich cel powołania. Bo tak każdy z nas płaci za wszystko więcej bez powodu.
  • Odpowiedz