Wpis z mikrobloga

@BereznowskaPatrycja: Dlaczego Panstwo sponsoruje sportowców którym nie che się pracować tylko myśla o swojej zabawie, pasji? Rozwalaja mnie ci sportowcy jak np sofia enaui która z wojskiem nie ma nic wspólnego poza załozenie munduru dla reklamy. Jak była na przeszkoleniu to sobie nózke naciągła bo musiała nosic cięzki plecak i tyle ja widzieli. Takie zabawy sportowców powinni opłacać ludzi którzy chca czyli prywatni inwestorzy a nie panstwo. Sam jestem czynnym sportowcem
  • Odpowiedz
@BereznowskaPatrycja Patrycja, obserwuję Twoje osiągnięcia sportowe od dobrych kilku lat, a jeszcze dłużej jestem na Wykopie i powiem Ci tyle: jesteś super sportowcem ale tutaj nie będzie do Ciebie szacunku, bo jesteś sponsorowana przez, tfu, @orlen_lite .

Przykro mi, że zostałaś wciągnięta w Wykop akurat teraz. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@BereznowskaPatrycja: zanim w ogóle powiedzialas czym sie zajmujesz to zdazylas juz podkreslic przynaleznosc do grupy orlen ( ha tfu gesta mela w orlen). Wiec nie, dziekuje. Mam w dupie pacynki obajtka
  • Odpowiedz
jestem zawodniczką Grupy Sportowej ORLEN


@BereznowskaPatrycja: to nie instagram, nie życzymy sobie tu promocji, żadnej firmy, w tym Orlenu.

Dziękujemy za zrozumienie i prosimy o zastosowanie się do regulaminu społeczności. My się w waszej społeczności nie udzielamy.
  • Odpowiedz
@BereznowskaPatrycja: dlaczego ostatnie lata nie robiła Pani AMA? tylko teraz kiedy ludzie plują na ORLEN? :D dziwny zbieg okoliczności.

PS. wiemy że ma Pani to w 4 literach tylko sponsor kazał
  • Odpowiedz