Wpis z mikrobloga

@Kam3l: Czyli od ogłoszenia tego teorią spiskową, do realizacji będzie to jakieś +/- pół roku.

The World Economic Forum (WEF) has announced it has recruited hundreds of thousands of “information warriors” to control the internet, policing social media and forums for “misinformation” and conspiracy content which will then be systematically shut down.

https://newspunch.com/wef-announce-recruitment-of-information-warriors-to-control-the-narrative-on-social-media/
@apee: No ale właśnie o taką ideę chodzi i wywodzi się z m.in. Holandii i Danii i propagowana jest przez urbanistów. Brytole jak zwykle musieli coś namieszać i porobić bez sensu, co nie powinno przekreślać konceptu 15-minutowego miasta. Strasznie mnie irytuje, że coś, co z zasady jest dobre dla wszystkich - szczególnie przy rozrastających się metropoliach - stało się kolejną teorią spiskową szurów (i tak, podejście władz w Oxfordzie też jest
Wyznacza strefy, w których będziesz mógł się poruszać i za wyjazd poza swój rejon zapłacisz karę jak w propozycji z Oxfordu.


@apee:

Ty serio pytasz co jest złego w strefach, które możesz opuścić (początkowo) tylko 100 razy w roku, inaczej mandat za każde przekroczenie ponad limit?


@wilhelm99: Jakby to powiedzieć, hmm?


Jeśli chodzi o Oxford to opuszczać strefy można dowoli. Pomijając samochód ma się dodatkowo pełną dowolność jak to robisz.