Wpis z mikrobloga

Nie ma gorszego spermiarskiego miejsca w internecie niż facebookowe grupy podróżnicze. Wystarczy, że jakaś dziewczyna ze zwykłym profilowym napisze post, że szuka kogoś do podróży i już 150 komentarzy spermiarzy, każdy jedzie, każdy chętny, "priv", "jaka cena", "daj więcej szczegółów". Kij z tym, że dziewczyna poszukuje tylko innych dziewczyn, bo może chce po prostu sobie coś pozwiedzać w damskim towarzystwie, albo wyrwać lokalnego mokebe, ale dla spermiarza to nie problem - i tak musi napisać. A nóż się uda i to jego wybierze! A wtedy wiecie no - RU CHA NIE! A wkur**a mnie to dlatego, że przez to jak normalny człowiek szuka partnera do podróży, kogokolwiek - mężczyzne, kobiete, to nie ma opcji znaleźć bo kobieta nie pojedzie bo autorem może być spermiarz, a facet nie pojedzie bo jest spermiarzem. Najlepiej było jak napisałem post dotyczący jakiejś tam podróży, po kilku godzinach pojawił się podobny od fajnej laski - ten sam kierunek, daty prawie identyczne. Ja zero komentarzy i 3 lajki, dziewucha 31 komentarzy, a lajków chyba z 50 xD. Ha tfu na was spermiarstwo!

#spermiarze #spermiarz #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #oswiadczeniezdupy #blackpill #podroze
  • 13
@luckylukk: coś w tym jest, laska pisze, że szuka innej laski na wyjazzz w jakieś miejsce i się zaczyna, że połowa Rych komentarzy to wypisują jakieś typy „szkoda, że jestem za stary”, „szkoda, że nie jestem Anią”, czy „z tobą to bym wszędzie pojechał”. Laska tego nie przeczyta, każdy ciśnie bekę, a w efekcie i tam wtedy inne laski się już nie odzywają, bo będą kolejnymi które dostaną podobne nic nieznaczące
@CloudSpanner: I dlatego wlasnie rozwinelismy cywilizacje! Jakby to dzialalo inaczej, to mieszkalbys w dzungli i polowal na zwierzeta aby przezyc. Chcialo mi sie ruchac i miec hajs, wiec poszedlem do szkoly, a teraz pcham swiat do przodu rozwijajac technologie :)
Laska tego nie przeczyta, każdy ciśnie bekę, a w efekcie i tam wtedy inne laski się już nie odzywają


@sked: Takie komentarze są w bardzo wielu miejscach w necie. Ród męski jak zacznie spermić to robi się z tego taka żenua.
@AnonimoweLwiatko: No to teraz na fb komentarzach jest to samo co na wykopie, czyli trolle polityczne z fejk kont cały czas jadą po pisie, #!$%@? z tym ze artykuł nawet nie dotyczy polityki i tak 50 komentarzy to agresywny atak na pis "a pis to" "a ta kaczor to" itd czlowiek chce poznac zdanie innych na temat artykułu, a dostaje raka i #!$%@? jak wszędzie widzi tą #!$%@?ą polityke i atak