Wpis z mikrobloga

Jak tam Wasze lokaty mistrzowie? Lokatowi rentierzy dajecie radę? Fajnie jest co miesiąc dostawać z 400k 2k na czysto z lokaty?

To teraz wiecie dlaczego lubimy kawalerki XD pozdrawiamy.

Aha, no i kurniki były kupowane w dobrych cenach, nie na takim lewarze, więc już praktycznie pospłacane, a jedyny lewar o jakim możecie mówić, to ten jak podnosicie auto na podwórku, żeby wymienić wahacz w astrze G, a obok was na starym laptopie Toshiby leci tutorial jak to zrobić

#nieruchomosci
Pobierz
źródło: Koby%C5%82ka
  • 58
@Kiedysbedeczerwonka: W tym momencie lokata jest najkorzystniejsza. Lokata o wysokości 400 000 zł daje Ci miesięcznie na czysto ok 2200 na rękę już z odprowadzonym podatkiem Belki. Z mieszkania o tej wartości wyciągniesz na rekę ok 1800 zł plus jeszcze musisz oddać podatek do urzedu skarbowego, zajmować się remontem (jeśli jakaś rura pęknię), użerać z wynajmującymi.
Jeśli ktoś nie ma jeszcze mieszkania na wynajem i nie wie co robić z kasą
Ty nawet w dzień, prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kiszczak: niestety nie, w tydzień już tak ( ͡º ͜ʖ͡º) jestem jeszcze leszczem, ale kto wie, może niedługo i będzie to w mniej niż 5 dni.

Poza tym zastanów się. Gdybym nic nie miał, to pewnie bym czekał na spadki, żeby tylko staniało bo mnie nie stać XD Jak mnie na coś nie
@Kiedysbedeczerwonka

Tym bardziej jestem pewien, że gówno macie skoro dla was takie pieniądze na tydzień to kosmos XD


Nieźle sobie rzeczywistość w głowie tworzysz. Ja tu jestem sam, to po pierwsze. Po drugie wskaż mi fragment mojej wypowiedzi w której jakkolwiek odwołuję się do kwot. Fragment w którym jestem pod wrażeniem takiej kwoty czy cokolwiek. Ty sobie po prostu coś wmówiłeś i się tego zaczynasz trzymać:)

Poza tym zastanów się: gdybyś naprawdę
Poza tym zastanów się: gdybyś naprawdę zarabiał dobrze nie starałbyś się tym ludzi triggerować i wmawiać sobie, że to Ci się udało nawet wtedy gdy tak nie jest( ͡º ͜ʖ͡º)


@kiszczak: to teraz ty

wskaż mi fragment mojej wypowiedzi w której jakkolwiek odwołuję się do


że coś mi się udało. Udało to by mi się, gdyby mnie było stać na taki dom. Ciebie nawet na kurnik
@Kiedysbedeczerwonka: jak dla mnie lepiej wyciągać 2k z lokaty praktycznie zerowym kosztem poza dwoma kliknięciami i znikomym ryzykiem niż tyle samo z kawalerki i użerać się z najemcami, naprawami i jeszcze przy sporym ryzyku, że najemca przestanie płacić i nie będziesz mógł go wywalić z mieszkania
@Kiedysbedeczerwonka

że coś mi się udało


A to nie problem, bo tak się przechwalasz, że długo szukać nie trzeba:

To teraz wiecie dlaczego lubimy kawalerki XD pozdrawiamy.

Aha, no i kurniki były kupowane w dobrych cenach, nie na takim lewarze, więc już praktycznie pospłacane,


No to teraz twoja kolej, bo nadal jesteś mi dłużny wskazanie fragmentu mojej wypowiedzi. Zajmij się tym, a nie tworzysz kolejne wyobrażenia. O takie jak tu:

Ciebie nawet
A to nie problem, bo tak się przechwalasz, że długo szukać nie trzeba:


@kiszczak: to znaczy że się udało? Te fragmenty? Ja na to pracowałem a nie udawało mi się. Ty sobie możesz czekać, aż ci się coś uda.

Pięknie się zesrałeś, jestem 120% pewny, że na bank chcesz kupić mieszkanie, ale nawet kurnik jest poza twoim zasięgiem.
@Kiedysbedeczerwonka Jesteś pewny, bo tam sobie wmówiłeś?
Widzisz jak łatwo pokazać Ci, że jedyne z czym tu dyskutujesz to swoje wyobrażenia? Zesrałeś się to Ty, bo Wystarczyło wytknąć Ci, że pewnie nic nie masz, a już musiałeś sobie mnie wyobrazić jako kogoś od kogo rzekomo jesteś lepszy. Wątła jest ta twoja "pewność siebie" i swojego "sukcesu" ( ͡º ͜ʖ͡º)
No ale nadal możesz wskazać moje cytaty, prawda?
@kiszczak: to ty jesteś gotów się zakładać o wszystko z każdym w internecie ( ͡º ͜ʖ͡º) jesteś totalnie zesrany bo wyśmiałem twoje spore oszczędności.

Mój post miał na celu zawołać właśnie takich lewarkowców z laptopami Toshiby, uderz w stół, odpisałeś i jestem pewny. Nie wiem czy trafiłem w laptopa toshiby, że aż musiałeś odpisać, czy masz astrę G ale coś z tego na pewno. Jestem gotów
To bądź człowiekiem honoru i się załóż( ͡º ͜ʖ͡º)


@kiszczak: jestem człowiekiem honoru dlatego, z biedakami się nie zakładam.

Uwielbiam wpisy w których OP chce kogoś triggerować, a sam zostaje najszybciej z równowagi wyprowadzony ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kiszczak: gdybym był wyprowadzony z równowagi to bym cię ululał dowodami, ale nie potrzebuję tego robić ( ͡º ͜ʖ͡º