Wpis z mikrobloga

PRESJA MA SENS
Szanowne przegrywy a także mężczyźni walczący o swoje prawa którzy nie dają sobie wciskać kitu podawanego przez feministki i lewactwo.

Od jakiegoś czasu rozpocząłem działania (głównie tu na Wykopie) mające na celu pokazywanie głupot które wypisują w Internecie feministki. Z racji że nie posiadam dużo wolnego czasu, skupiłem się tylko na dwóch osobach, zresztą doskonale znanych tagowi przegrywowemu. Aleksandra Herzyk i Patrycja Wieczorkiewicz. Tak, to te Panie które piszą książkę o incelach. Skutecznie przez kilka miesięcy punktowałem je tutaj, ukazując ich obłudę, zakłamanie, nienawiść do mężczyzn oraz działanie na naszą szkodę. Efekt? Zarówno Herzyk jak i Wieczorkiewicz już nie są tak wygadane, ich posty i relacje są głównie na inny temat. Pozwolę wspomnieć jeszcze że Wieczorkiewicz nie ma już profilu na FB a jej Twitter i Insta milczą. Czy to efekt moich działań? Nie wiem, ale najważniejsze że zaprzestała nam szkodzić. Co to oznacza dla facetów? Tyle, że presja ma sens i należy reagować na te bzdury. Ale nie groźbami czy wyzwiskami. Feministki należy punktować merytorycznie. W ten sposób ludzie zauważą że my mamy racje a one po prostu same się zaorają, lub braknie im argumentów XD Z mojej strony również wielkie wyrazy uznania dla @sildenafil który trafnie piszę o podobnych sprawach, np. dyskryminacji mężczyzn. Walczmy o swoje prawa, o swoją godność. Jeżeli znacie jakieś profile feministek które nam szkodzą, podajcie je tutaj. Powinniśmy wiedzieć kto nas nienawidzi, kto chce dla nas źle. A jak tylko mi na to czas pozwoli to będę tutaj pokazywał ich zakłamanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@herzyk_wieczorkiewicz zaraz pewnie napiszą że to wcale nie tak XD Nawet nie wysilajcie się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #feminizm #przegryw #blackpill #p0lka #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #seks #pieklokobiet #pieklomezczyzn
Miguelos - PRESJA MA SENS
Szanowne przegrywy a także mężczyźni walczący o swoje prawa...

źródło: yghhlhjgj

Pobierz
  • 27
Skutecznie przez kilka miesięcy punktowałem je tutaj, ukazując ich obłudę, zakłamanie, nienawiść do mężczyzn oraz działanie na naszą szkodę. Efekt? Zarówno Herzyk jak i Wieczorkiewicz już nie są tak wygadane, ich posty i relacje są głównie na inny temat. Pozwolę wspomnieć jeszcze że Wieczorkiewicz nie ma już profilu na FB a jej Twitter i Insta milczą. Czy to efekt moich działań? Nie wiem


@Miguelos: Urojone problemy, walka z urojonymi problemami na
książka pewnie gotowa, tylko nie ma kasy, a środowisko krypy ma w dupie ich atencjonowanie się i nie dofinansuje tych wysrywów xD


@se_mallo to całkiem możliwe. Krypa wydaje w dużej mierze merytoryczne i sensowne książki. Pisanie o jakimś wąskim pojęciu istniejącym tylko na marginesie internetu, nie spełnia tych kryteriów.