Wpis z mikrobloga

Czasami jak p#dczłowiekowi zostanie naświetlone jak wygląda życie innej kasty genetycznej to się przykro robi. To jest jakiś inny świat, ludzie mówią ci dzień dobry, każdy się do ciebie uśmiecha, obcy ludzie do ciebie zagadują i chcą cie poznać. Dla lepszej kasty homo sapiens, kontakt z innymi ludźmi to przyjemność, a nie ciągła walka i stres lub wieczna cisza.

#przegryw #blackpill #depresja #niebieskiepaski #przemysleniazdupy
  • 10
@olaf_wolominski: jak kiedyś kolega przyjechał do mojego miasta i tam razem chodziliśmy do sklepu, po barach itp
to dosłownie dostałem szoku, a potem taki smutek nutką gniewu
bo ludzie często sami do niego zagadywali, odzywali się i tak p prostu byli mili
ale najbardziej, może dlatego, że to był pierwszy dzień i pierwszy takie zderzenie
gdy wchodzimy do sklepu do którego zawsze chodziłem, ja zawsze dzień dobry bo mame wmówiła, że
: Ja odkryłem, że jak się mówi to "dzień dobry" tak cicho i nieśmiało to niemal nikt nie odpowiada, a kiedy się wejdzie z impetem że nieomal drzwi z zawiasów nie wylecą i to "dzień dobry" jest gromkie i tubalne jakby miało oznaczać co najmniej że jesteś szefem tego sklepu to od razu inna reakcja znudzonych pań ekspedientek.


@Obronca_Przegrywow: sprawdziłem sam, potwierdzam, działa. Wystarczająco głośne i wyraźne "dzień dobry" i uśmiech