Wpis z mikrobloga

#ekologia #pseudoekologia #marketing #konsumpcja #apple #samochodyelektryczne #mieso #internet #banka #energetyka #atom

Apple'owskim "eko"-onucom w sieci:

1. PowinniŚMY jeść mniej mięsa.

2. Powinniśmy jeść mniej czerwonego mięsa. Może nawet mniej niż 0,5 kg na tydzień. Mięso czerwone NIE SZKODZI, jeżeli żyje się naturalnie, do 40. Jak chce się żyć 80 - to szkodzi.

3. Już nas stać NIE POKAZYWAĆ, że nas stać. Od lat, wbrew powszechnemu mniemaniu w Tymkraju, należymy do elitarnego klubu na planecie Ziemi Ziemian minimum dwa razy przeciętnie bogatszych od przeciętnego Ziemianina.

3. A jeszcze słowa nie napisałem o pachnących solą, rakiem, dioksynami i azotynami jak u babci na wsi wędlinach(, których żadna administracja europejska nie jest w sile ukrócić).

4. Elektryczne JUŻ SIĘ LEPIEJ SPRZEDAJĄ od wszystkich innych w krajach, gdzie się palą i nie jeżdżą bo zimno. I są poza Unią (choć płacą składki).

5. Nie lepiej urzywane? NIE.

6. Apple to przykład korpo w starym stylu, usiłujące zamknąć klienta w bańce produktów i co 3 lata wciskać nowy model, choć stary chodziłby jeszcze cztery lata. Gdzie nie pasuje gniazdko, zasilacz, nie można wymienić baterii... A nawet otworzyć, żeby wymienić baterie. DZIĘKI TAKIM FIRMOM NIC-NIE-PRODUKUJĄCYM w Chinach, produkujemy kupę gównianego sprzętu jednorazowego i śmieci. Nie dawałbym za przykład.

7. A ja rdole, bo mi Apple płaci.

PS Nawet EA nie pomogą na masową konsumpcję gie.

XI. (To wersja dla wierzących) Niesprawdzonych rdół wklejać nie będziesz.

xxx

Jestem inżynierem-ekologiem. NAWET!!! Pracowałem w zawodzie.
walenty-merkel - #ekologia #pseudoekologia #marketing #konsumpcja #apple #samochodyel...

źródło: 332217561_1180751072581980_1015762984638071736_n

Pobierz
  • 2