Wpis z mikrobloga

  • 26
@arsze_nick gdzieś czytałem ze jak masz rozrost grzybów w organizmie (glownie w jelitach) to potrafią sprawiać ze odczuwasz chęć na słodycze bo cukry proste to ich główne paliwo, #!$%@? ale prawdziwe xd
  • Odpowiedz
@Zed_Mistrz_Cieni: tak ogólnie - to nikt ci nie zabrania jeść czekolady aby schudnąć, można w zasadzie jeść wszystko co się chce, tylko po prostu trzeba mieć ujemny bilnas kaloryczny, ja sobie np piję co kilka dni 1/2/3 piwa, tylko po prostu wtedy 2-3 dni pod rząd rzeczywiście jem około 1000 kcal max
  • Odpowiedz
@Zed_Mistrz_Cieni: próbowałeś zamienic cukier na słodzik? Jak nie lubisz posmaku słodzika to można poprostu zacząć się ruszać. Ja nie jem jakis dużo słodkiego, ale mam takie dni jak wczoraj, że wciągnąłem 2 czekolady milka do kawy. Po 2h poszedlem zrobić 12km biegu i czekolady wyszły na zero kaloryczne albo i na minus.
  • Odpowiedz
@Zed_Mistrz_Cieni: dopiero wczoraj zauważyłes że ważysz 100 kilo. Nie lepiej zmniejszać ilość cukru stopniowo , niż go ograniczać całkowicie. Chyba nie lubisz szanować swojego zdrowia?
  • Odpowiedz
@Zed_Mistrz_Cieni ziom tak będzie przez kilka dni .Takie są objawy odstawienia. Organizm woła o cukier, ale gwarantuje Ci że jak przetrwasz ten pierwszy najcięższy okres to później już będzie z górki, i poczujesz odmuł jak nigdy wcześniej.

plus musisz znaleźć jakieś inne przyjemności bo odstawienie słodyczy nie spowoduje że odzyskasz radość z życia, a wręcz przeciwnie, bo zabierasz sobie jak sam mówisz jedna z nielicznych przyjemności jakie masz :)
  • Odpowiedz