Wpis z mikrobloga

@Eliade: XD posrało ich równo. Dlatego w ramach walki z chorymi cenami zacząłem sam sobie robić burgerki- wychodzą identyczne jak z sieciówek.

Np łapcie przepis na zingerka. W kfc do kupienia za 22zł xDDD w domu za 22zł mam 2 takie 3x większe. Bułę można wykorzystać do każdego innego burgera bo jest przednia:
wylaczenaamen - @Eliade: XD posrało ich równo. Dlatego w ramach walki z chorymi cenam...
  • Odpowiedz
@Eliade: a gdzie tam, w polszy taki McDonald to obraz luksusu, nie upadnie. Tylko na zachodzie to jest typowy śmieciowy fastfood bo każdego stać jakby codziennie się tym żywił.
  • Odpowiedz
@Fan_Morawieckiego

-dairy belle, ichnia #!$%@? siecówka i dałem 19 dolarów za bułkę z frytkami, do tego 3,5 dolarów napój osobno. Jeszcze 3,5 dolara za coś chilli doga, mniejsze od hot doga z żabki. Sraczkę po tym miałem do Polski

-Taco Bell, wziąłem tam trochę pozycji na spróbowanie i wyszło z 45%. Nie było tego jakoś mega opór, bo dość łatwo to >zjadłem samemu

-jakiejś lokalnej pizerii, duża pizza kosztowała 20 dolarów(~40 cm)

-zamawiałem z lokalnej pizzerii z uber eat raz dużą pizzę, z dowozem i sosami 35,54(tutaj mogę podejrzeć
  • Odpowiedz
@Eliade: ostatnio się właśnie zdziwiłem będąc w Macu i widząc Jalapeno za 6,90. Przy obecnych cenach to raczej nie będę tam częstym gościem, choć w zasadzie nigdy jakoś często nie zaglądałem.
  • Odpowiedz