Wpis z mikrobloga

@CastleBuilder: ty wsadź se w dupę swoje rozważania. Ludzie są za pomocą jakakolwiek, ale przy tym wymagałbym od moich władz, szacunku do samych siebie i minimum godności. Po drugie, jeśli myślisz, że w tym śmiesznym kraiku, ktoś by z pomocą ruszył, bez wyraźnego rozkazu z Waszyngtonu (mówię tu władzach), to jesteś w dużym błędzie. Btw, gdzie darmowy sprzęt za nasze czołgi itp?
Tylko ktoś oderwany od faktów może na serio na to liczyc. Te pomniki moga usunac tylko Rosjanie.


@szurszur: Dlaczego uważasz, że Ukraińcy nie mogą rozliczyć się z historią UPA? Mają już nowych bohaterów narodowych, więc Banderę i cały ten ruch antypolski (jak też antyrosyjski - nie zapominajmy o tym) mogą usunąć z przestrzeni publicznej.
Dlaczego uważasz, że Ukraińcy nie mogą rozliczyć się z historią UPA? Mają już nowych bohaterów narodowych, więc Banderę i cały ten ruch antypolski (jak też antyrosyjski - nie zapominajmy o tym) mogą usunąć z przestrzeni publicznej.


@mroznykasztan: To jest nierealne. Kraje nie porzucają jakiegos istotnego nurtu inaczej niż poprzez ich okupacje lub stopniowe wieloletnie przemiany (dziesieciolecia minimum). Poza tym nawet prorosyjski Janukowycz odmawiał jednostronnych przeprosin za UPA i nie usuwał pomników,