Wpis z mikrobloga

@6a6b6c: Wy ukrainofile niczym nie różnicie się od ruskich propagandzistów - wszędzie wciskacie tylko jedną słuszna narrację jak tylko ktoś skrytykuje daną stronę tego konfliktu.

To jest zdumiewające jak Polak może naskakiwać na innego w imię obcego jednego z dwóch narodów, które wyrządziły nam wielką krzywdę w przeszłości.
@Mrrilb: ja #!$%@? xD patrząc na te komentarze, to prócz robienia laski Ukraińcom, to zaraz część wykopków bedzie im oddawać swoje kobiety, żeby dodawały im otuchy na froncie, co niektórzy pewnie już robią. Pomagajmy, róbmy wszystko jak dotychczas, nawet w sytuacji, że bez rozkazu z Waszyngtonu, nawet pierdnąć nie możemy i to wszystko co dotychczas zrobiliśmy, to i tak decyzje kogoś z poza polski, ale ja #!$%@? szanujmy się chociaż przy
Czy tylko mi przeszkadzała wczoraj wszechobecna flaga Ukrainy , podczas wizyty Bidena ?

@Mrrilb:
Nie tylko ci, ale także innym mentalnym ruskom w naszym kraju.
Przyjechał tutaj głównie z powodu Ukrainy, wiec dlaczego ma ich nie być?

Jak na początku serio ich wspierałem to już mam tego powoli dość

#!$%@? ich tam wspierałeś, gówno w tym zakresie zrobiłeś.
Takie wspieranie takch jak wy, o ile było, to skończyło się po 1
@Mrrilb @WojciechM-ce ja tam się nie dziwię, że wykopki mają szacunek do pracy, wolności i wartości które przynoszą wartość dodana. rosja i polska pod wpływem rosji by miała do zaoferowania jedynie obsrany papier toaletowy więc trochę szacunku do ameryczki bo bez nich byś nawet nie napisał komentarza w internecie. ich samoloty stealth mogą obniżyć pułap w każdym momencie i zatańczyć jezioro łabędzie nad kremlem kiedy tylko będą chciały (chociaż w przeciwieństwie do