Wpis z mikrobloga

#prezydent #usa #polska
Czy tylko mi przeszkadzała wczoraj wszechobecna flaga Ukrainy , podczas wizyty Bidena ? Jak na początku serio ich wspierałem to już mam tego powoli dość i ciągle czekam aż Zalenski zacznie usuwać pomniki bandery na Ukrainie
  • 118
  • Odpowiedz
@6a6b6c - pierwsze dotyczy tego, że lepiej żeby ukry się wykrwawialy przez ruskich zamiast nas? Coś w ten deseń? Jestem za pomocą militarną, ale ja już mam dość tego wchodzenia w tyłek ukrom u nas w Polsce.
  • Odpowiedz
@Mrrilb: Masz się uczyć i twoje dzieci Umińskiego to już jest Ukraina prawią a nie Polska. Do tego doprowadzili ogłupiali Polacy że kosztem własnego narodu ukrainizują własny kraj.
  • Odpowiedz
@6a6b6c: @Ravenlot Rozumiem że jesteście Ukrami co mieszkają w Polsce lub pożytecznymi sami wiecie kim dla nich. Co rozwalają własny kraj od środka. Jesteście Ukraińcami co od lat mieszają w Polsce?. Bo niemożliwe aby być tak oszołomionym Polakiem.
  • Odpowiedz
Czy tylko mi przeszkadzała wczoraj wszechobecna flaga Ukrainy , podczas wizyty Bidena ? Jak na początku serio ich wspierałem to już mam tego powoli dość i ciągle czekam aż Zalenski zacznie usuwać pomniki bandery na Ukrainie


@Mrrilb: Pomyśl jak Cię zaboli jak zobaczysz te flagi w Moskwie na placu czerwonym
  • Odpowiedz
@Mrrilb: ależ się fala trolli wylała. Upadlina, wchodzenie ukraincom w dupe, robienie im laski, pomoc która odbije się czkawka. Wszystkie teksty jak z kalki, jak z jednego skryptu xD wydarzenie dotyczyło wojny na ukrainie to jakie miały być flagi, rumunskie?
  • Odpowiedz
@Mrrilb: tylko tobie parówo, gdyby Polska była w takiej sytuacji jak Ukraina inaczej byś gadał, takich jak ty trzeba reformować siłą i chętnie bym to zrobił
  • Odpowiedz