Wpis z mikrobloga

#prezydent #usa #polska
Czy tylko mi przeszkadzała wczoraj wszechobecna flaga Ukrainy , podczas wizyty Bidena ? Jak na początku serio ich wspierałem to już mam tego powoli dość i ciągle czekam aż Zalenski zacznie usuwać pomniki bandery na Ukrainie
  • 118
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: Tak, tylko Rosjanie jak skończyła się cenzura z związku z rozpadem ZSRR to potrafili W ROK (!) przyznać się do popełnionej zbrodni, przeprosić - czyt. PRZYZNAĆ SIĘ DO BŁĘDU. Niemcy sami po wojnie jak zobaczyli bestialstwo nazistów to przestali się przyznawać do udziału w niemiecko-nazistowskiej machinie.

Teraz wróćmy do naszych Gierojów i ich pokrętnych wersji historii...
  • Odpowiedz
Przecież Rosja i tak wygra rozgrywkę z Ukrainą. Jak nie teraz to za kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt lat będzie rewanż. Wystarczy spojrzeć na wojny Rosji ostatnich 200 lat. Tam, gdzie Rosja miała żywotne interesy, tam nie odpuszczała mimo porażek.
  • Odpowiedz
@Mrrilb mi też to całe włażenie ukrom w dupę przeszkadza, sama pomoc nie, no ale szanujmy się trochę. Mimochodem nawiało tu pełno saszków i ukrofilów wąchających każdy pierd z ich dup po dobrze przyprawionych pelmeni.
  • Odpowiedz
@RomanHolenderskiBogol: jednak przyznanie się i przeproszenie za Katyń zajęło ruskim trochę więcej czasu niż rok, ale jednak się przyznali. Za to nasi "bracia" - Wołyń, a co to jest? Dajcie broń. Szuchewycz, Bandera? No, bohaterowie, co wam się nie podoba? Dawajcie broń i hajs. Rakieta w Przewodowie? Nie nasza, dawajcie broń i hajs, a i weźcie sobie kolejne kilka milionów uciekinierów, z czego kilkadziesiąt tysięcy elementu kryminalnego.
  • Odpowiedz
@Mrrilb
Na wykopie prawie każdy robi gałe ukraincom, pewnie daliby im swoje żony wyruchac, żeby pokazać jak ich wspierają. Ciekawe czy gdyby Niemcom trzeba było tak pomagać to by byli chętni
  • Odpowiedz
A nasi bohaterowie też mordowali ludność ukraińską? Widzę, że zjeb@w nie brakuje.

@wykopowicz_ka:
Nie wiem czy wiesz, ale spór z Ukrainą zaczął się własnie od tego, że wybiliśmy im ludnośc cywilną z dziećmi. Co prawda było to w XVII, ale przez całe 350 lat bylismy w ich oczach przeszkodą do wolności.
Z pewnością nikt normalny nie popiera mordowania dzieci.
Poza czym co czego zmierzasz? Masz ból dupy o flagę? Myślisz, ze
  • Odpowiedz