Wpis z mikrobloga

ciągle czekam aż Zalenski zacznie usuwać pomniki bandery na Ukrainie


@Mrrilb: ja ciągle czekam aż białek zacznie usuwać onuce z Mirko. Ale jak narazie to tylko usunął połowę normalnych użytkowników i z wami tu siedzimy
@eeehhh ale jakie przykłady mam Ci dawać? mam teraz przekopywać się przez naczelnych trolli i szukać ich gównoaktywnosci na wykopie?

Onuce bredzą o Wołyniu, ale o Katyniu nie pamiętają. Widzą reżim, nazistów, zamordystów we fladze Ukrainy, ale pochodowe flagi zsrr im nie przeszkadzają.
@WojciechM-ce:

ja #!$%@? xD patrząc na te komentarze, to prócz robienia laski Ukraińcom,

Nie mierz wszystkich swoją miarą.

to zaraz część wykopków bedzie im oddawać swoje kobiety, żeby dodawały im otuchy na froncie, co niektórzy pewnie już robią.

Nic takiego nie miało miejsca.

Pomagajmy, róbmy wszystko jak dotychczas, nawet w sytuacji, że bez rozkazu z Waszyngtonu, nawet pierdnąć nie możemy i to wszystko co dotychczas zrobiliśmy, to i tak decyzje kogoś
@gzymspiwniczny:

ale pochodowe flagi zsrr im nie przeszkadzają.


Pytam jeszcze raz, gdzie to widziałeś? Bo psychicznych urojeń spowodowanych przesytem informacji/propagandy i braku wychodzenia z domu nie chce mi się czytać. Od kiedy tu się wielbi sowietów lub zamiata pod dywan wszelkie ich zbrodnie? W jakiej rzeczywistości żyjesz?
@Mrrilb: tyle się mówi, że Polska nie uczy się na własnych błędach a potem macha szabelką i dostaje po tyłku. Ale jak ma być inaczej kiedy lizanie dupy mamy we krwi niestety, a mądrzy to jesteśmy po szkodzie. Zaczniesz myśleć, widzieć ten ton służalczy i co znaczysz jak musisz się upokarzać, to jestes onucą. My nie możemy być silni, dyktowac swoje warunki bo taka polityczna i nie tylko mentalność. Dlatego ty