Wpis z mikrobloga

@PiersiowkaPelnaZiol: Jeśli w znaleziskach pojawiają się informacje nieprawdziwe lub zmanipulowane, zgłoś sprawę moderacji - usuwamy takie treści z serwisu (ツ)


@wykop: XD no i co jeszcze, dzięki waszej zmianie ograniczyłem siedzenie na portalu do MINIMUM za co jestem wam wdzięczny, wystarczyło zostawić jak reddit.old na starym layoucie a mielibyście spokój bo użytkownicy za was to robili, a teraz to się martw tomku co w swoim domku :)

a ja na
@PiersiowkaPelnaZiol: Pisiory, Konfederaci i ruskie trolle wypokują manipulację materiały i każdy ma w tym swój interes. Brak mięsa, bieda i żywność na kartki kojarzy mi się z Komuną którą przyszła z Moskwy a nie z zachodu xD Nowy Orlenowski Wypok z taką elitą na czele daleko nie zasadzie. Zalecenia dla biednych murzynów z Afryki i mylenie robali z mąką świerszczy gdy nie takie dziadostwa rakotwórcze ludzie jedzą albo pięć owoców na
@wykop: zrobiliście za to szczujnie z kremlowska propaganda na której foliarze czują się jak w domu. To nie obowiązkiem użytkowników, ale administracji jest usuwanie fejk newsów i teorii spiskowych wyciągniętych z jelita grubego. Polak jak wiadomo nie lubi przyznawać się do błędów, ale pycha zawsze kroczy przed upadkiem, więc powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powiedz mi czy ograniczenie mięsa nabialu i samochodów to kłamstwo czy nie?


@OCIEBATON: mozesz podac przyklady takiego ograniczenia?
Czy jadac w najblisza sobote do lidla/biedry bede juz musial podpisac liste i beda mi odcinane kupony na mieso i mleko? Czy bedzie stal umyslny pan i wydawal tylko okreslona ilosc? No i gdzie mam odebrac te kartki na ww. produkty, bo chcialbym wiedziec. Pytalem znajomych o rzeczone kartki, to chcieli mnie w
@DunningKruger: ja nic nie mowie, ja pytam autora zdania:

Powiedz mi czy ograniczenie mięsa nabialu i samochodów to kłamstwo czy nie?


Czy to sie dzieje tu i teraz. Jesli nie to to jest klamstwo, bo planowac to mozna wszystko.
Ja planuje leciec na ksiezyc, tylko co z tego?

Poza tym pytanie i alarmowanie, to troche co innego niz strasznie i pisanie, ze niczego nie bedzie tylko robaki i rower.

Jesli ktos
Ja planuje leciec na ksiezyc, tylko co z tego?


@PurpleHaze: No dobrze, więc te wszystkie ograniczenia i robactwo to tylko takie #!$%@?? No to tym bardziej trzeba to nagłaśniać bo ten typ, który jak wynika z tego co piszesz plecie co popadnie piastuje ważny urząd a być może będzie chciał kandydować na jedno z najważniejszych stanowisk w państwie. Trzeba ludzi informować o takich rzeczach.
@wykop: po cholerę wam cokolwiek zgłaszać jak moderacja tutaj nie działa? Zrobiliście sobie bota moderacyjnego i efekt jest taki że zgłoszenia są odrzucane w sekundę. Trolle działają miesiącami bez bana i żadnej reakcji z waszej strony.
Zgłoszenia dotyczące manipulacji potrafią wisieć tak długo że znalezisko dawno trafi na główną.
Żeby w końcu o cokolwiek się doprosić trzeba pisać maile na kontakt albo probować was wołać. Jak myślicie ilu osobom będzie się