Wpis z mikrobloga

@Przybix1: To na c--j się wypowiadasz, skoro to nic nie da. Raczej niech do Twojego zakutego łba dotrze, że niektórzy po prostu nie mają szans na s--s. Ja mam już 27 i nic nigdy, a sylwetkę mam sportową i wychodziłem do ludzi.
  • Odpowiedz
@77023: przecież tam nie jest napisane, że w wieku do 18 lat...
Jak kończysz liceum to jest przełom 18/19 lat i o ten okres chodzi autorom.
Nie wiem jak teraz, ale.. "za moich czasów" laski się pilnowały powiedzmy do tego 18stego roku życia. Wszelkie hamulce puszczały zazwyczaj po przekroczeniu tej magicznej 18stki i zapewne o ten okres chodziło autorom
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137: zwykły wygląd: okrągła twarz, okulary, wzrost nie przekraczający 170-175 cm, i inne drobne cechy, ale moge sie mylic, ten zwykly wyglad plus brak dynamicznosci i introwertyzm prowadzi do celibatu, a gdyby zwykły wygląd był pokryty dynamicznością i ekstrawertyzmem to juz spora szansa na segzy
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137:Mój ryj jest w pesymistycznym przypadku 4/10, a mam wzrost i sylwetkę, więc niby powinno styknąć na jakieś pasztety, ale odrzucam brakiem energii życiowej i się drastycznie różnię mentalnie od femoidów. Nie mają ze mną żadnych wajbów szmaty.
  • Odpowiedz