Wpis z mikrobloga

@77023: co w sumie daje 6,25% dziewczyn, które miały 3 lub więcej partnerów seksualnych do 18 roku życia. Tylko problem jest w tym, że nie nazwałabym pewnym źródłem „Strategii demograficznej 2040”. Skąd oni mają te statystyki? Jak zostały przeprowadzone badania? Czy zachowano próbę reprezentatywną i ankietowano dziewczyny ze wsi i małych miejscowości czy tylko skupiono się na wielkomiejskich dziewczynach? Poza tym trzeba żyć pod kamieniem, żeby kogokolwiek dziwiło, że „oficjalnie przyznają”,
@77023: @Maximus_Wykopus_Dickus żeby nie poruchać w wieku 17-21lat to naprawdę trzeba się postarać, pierwszy raz miałem w wieku 17 lat, a z wyglądu bliżej mi do piwniczaka niż chada. Dosłownie wystarczy wychodzić do ludzi, ale w sumie po co ja wam to mówię jak wy sobie wszystko wytłumaczycie że wszystko jest winą różowych XD.
@77023: Generalnie kobietom czy w tym przypadku dziewczynom jest dużo prościej o ten pierwszy raz.
Wystarczy że jest zgrabna i ma ładną buzię to może przebierać w propozycjach.
Ja dość późno rozpocząłem swoją przygodę z kontaktami seksualnymi, bo na miesiąc przed 23 urodzinami, ale nie czuję się z tego powodu jakiś gorszy niż moi rówieśnicy, którzy zaczęli dużo wcześniej.
Obecnie(30 lat) oni są mężczyznami po rozwodach, zdradach i z innymi problemami,