Wpis z mikrobloga

dziwisz im się? weź się pozbądź pasożyta z kaszojadem, powodzenia.


@wuju84: no nie dziwię się, ale na tagu wykopki które chyba nigdy nie musiały stawać przed wyborem kredyt/wynajem najwyraźniej myślą, że rodzinka z bombelkiem znajdzie mieszkanie w takiej cenie i tak samo łatwo jak singiel xD

prawo pod tym względem jest chore :/
nie mam nic.


@Tortcebulowy: a może nagraj jak mówi, że jednak Ci nie wynajmie chociaż umawialiście się miesiąc temu a potem mu wyślij głosówkę, że sam się przyznał, że była umowa ustna wynajmu? xD

nie wiem czy to ma jakąkolwiek moc prawną ale może odpuści i pozwoli chociaż miesiąc dwa się przekimać byś znalazł coś innego?
@xxx_XXX_xxx: Nikt się nie przeprowadza do innego miasta za lukratywnym stanowiskiem wózkowego czy kasjera ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam jeżdżę ciężarówką, bo jest to dużo lepiej płatne niż moja poprzednia praca zdalna w korpo, więc sam musiałem przez tą trudną decyzję przejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jeżeli wiedział, że masz koty i odstawił taki numer to ja bym nie odpuszczał. Jak masz to co mówi na piśmie lub nagrane, to powiedz mu spokojnie, że będziesz domagał się zwrotu poniesionych kosztów w związku z koniecznością znalezienia kolejnego mieszkania.


@SzitpostForReal: POWODZENIA XDDDD
@xxx_XXX_xxx: Etap ucieczki ze wsi to 19-25 lat, taka osoba zazwyczaj bierze pokój w wojewódzkim zamiast mieszkania w powiatowym. Wynajem całego mieszkania to raczej osoba już ustabilizowana życiowo która ma jakąś tam stabilną pracę, wątpię że później zmienia miasto ze względu na 300 PLN podwyżki.