Wpis z mikrobloga

Mieszkam obok szkoły średniej i widuję często uczniów. 95% płci żeńskiej wygląda tak samo. Długie proste włosy i ten sam makijaż a do tego maniera obrażonej księżniczki, którą musisz zdobyć.
Płeć męska to w większości typowy #streetwear -gołodupiec z głośnikiem bluetooth i hiphopolo, albo ulany YouTuber wannabe, który cierpi, że żadna z tych księżniczek go nigdy nie zechce.
Tak to wygląda.
#mlodziez #szkola #takaprawda
  • 83
  • Odpowiedz
@kidi1: Mieszkam obok szkoły średniej i widuję często uczniów. 95% płci żeńskiej wygląda tak samo. Długie proste włosy i ten sam makijaż a do tego maniera smutnej księżniczki, którą musisz zdobyć.
Płeć męska to w większości typowy #emo -gołodupiec z komórką bluetooth, albo ulany raper wannabe, który cierpi, że żadna z tych księżniczek go nigdy nie zechce.
Tak to wygląda 2009rok.
  • Odpowiedz
@kidi1: nie muszę, 28 lat na karku, ale nie zmieniłem się w dziada obczajającego i komentującego dzieciaki

zresztą mogę sie założyć o 100 złotych na dowolną fundację że ta młodzież wcale tak nie wygląda jak ją opisujesz, tylko podales sobie jakieś dane z dupy typu 95% żeby pasowało pod tezę
  • Odpowiedz
@kidi1: ten komentarz jest uniwersalny w każdych latach 10 lat temu wystarczyło wpisać włosy jakie były modne wtedy. Tak samo za 10 lat jakiś przegrywa będzie tak pisał.
  • Odpowiedz
@kidi1: OOOO stary pierdziel poczuł się urażony? Jak tak można oceniać starego dziada.
Tylko stary dziad może oceniać wszystkich dookoła.
miejsca na geriatrii nie było czy co sie takiego stało? skąd to zwątpienie?
  • Odpowiedz
do tego maniera obrażonej księżniczki, którą musisz zdobyć.


@kidi1: To już jest męczące. Te baby same sobie robią krzywdę ale nawet o tym nie wiedzą. Wiecznie niezadowolone będą toksykami na starość.
  • Odpowiedz
@kidi1: często twoje myśli zajmuje zdobywanie uczennic z pobliskiej szkoły średniej? na pewno powinieneś mieszkać w pobliżu takich placówek, nie masz żadnego zakazu?
  • Odpowiedz
Podchodzisz do takiej 17 letniej szmuli, dajesz trochę kasy i możesz korzystać z młodego ładnego ciała bez potrzeby podlizywania się.


@FLAC: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Jebłem. To nie może tak działać, nie wierzę.
  • Odpowiedz