Wpis z mikrobloga

Mieszkam obok szkoły średniej i widuję często uczniów. 95% płci żeńskiej wygląda tak samo. Długie proste włosy i ten sam makijaż a do tego maniera obrażonej księżniczki, którą musisz zdobyć.
Płeć męska to w większości typowy #streetwear -gołodupiec z głośnikiem bluetooth i hiphopolo, albo ulany YouTuber wannabe, który cierpi, że żadna z tych księżniczek go nigdy nie zechce.
Tak to wygląda.
#mlodziez #szkola #takaprawda
  • 83
@kidi1: dobrze, że chińskiej albo japońskiej szkoły nie widziałeś. Byś chyba na zawał zszedł. A jeśli chodzi o polskie nastolatki/dzieci to chyba nieco przesadzasz. Za moich czasów wszyscy chłopcy mieli takie same bluzy i kurtki bo ubieraliśmy się na tym samym targowisku. Obecnie jak widzę dzieciaki na mieście to wiadomo, że jest pewna moda, ale i tak jest bardziej zróżnicowane i wynika to z prostego faktu, że rynek odzieży jest obecnie
@kidi1: kiedyś jak grałeś w piłkę albo uprawiałeś inny sport to same zagadywały, teraz no niestety granie na komputerze nie wystarczy.
Natury nie oszukasz, kobiety nadal szukają jednostek, które zapewnią byt jej i jej dzieciom.
W sumie jak spytasz się Ojca Córki to traktuje(albo w głębi duszy tak myśli) jej adoratorów jak Al Bundy ;) Mięczaki won od mojej córki!
@kidi1: kiedy ja chodziłem do liceum też wszyscy ubieraliśmy się na jedno kopyto faceci w bluzach z kangurkiem i kapturem i spodnie najlepiej szerokie w kroku ze sztruksu lub tam z ortalionu, a fryzury to na lyso albo potem takie żelowe irokezy. Dziewczyny w pewnym momencie wszystkie miały grzywki na"kleoparte" czy tam Inna faronke i latem zakładały na leginsy jeansowe spódniczki albo szorty generalnie wiocha ale zawsze jest jakiś powielany młodzieżowy
@kidi1: Mieszkam obok szkoły średniej i widuję często uczniów. 95% płci żeńskiej wygląda tak samo. Długie proste włosy i ten sam makijaż a do tego maniera smutnej księżniczki, którą musisz zdobyć.
Płeć męska to w większości typowy #emo -gołodupiec z komórką bluetooth, albo ulany raper wannabe, który cierpi, że żadna z tych księżniczek go nigdy nie zechce.
Tak to wygląda 2009rok.
Podchodzisz do takiej 17 letniej szmuli, dajesz trochę kasy i możesz korzystać z młodego ładnego ciała bez potrzeby podlizywania się.


@FLAC: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Jebłem. To nie może tak działać, nie wierzę.
@defoxe: jak to nie. Przecież obecnie dzieciaki dupczą się już w "gimnazjum" (chodzi o wiek) więc jak takiej licealistce zaproponujesz hajs (pewnie i tak ma konto na onlyfans) to żaden problem.