Wpis z mikrobloga

@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: Jo. Lvl 30 i jest to totalna abstrakcja. Pewnie dlatego, że przez tyle lat życia i brak jakiejkolwiek doświadczenia w temacie nie byłem w stanie dojrzeć ani do związków, ani do relacji ani do brania za cokolwiek lub kogokolwiek większej odpowiedzialności. Plus zerowe wzorce a w wręcz antywzorce wyniesione z domu.
No i jednak vikop też wyprał mózg nieodwracalnie.
Srać mi się chce choćby na samą myśl, że miałbym jakąś
@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: 30 lat już na tym łez padole i tez mi sie nie zapowiada. 7 lat trwał moj najdłuższy związek, trochę za długo. Jeżdżę sobie po świecie, #!$%@? hajs, nikt mi nie marudzi, jak chce mi się bzykać to Tinder lub rokosanki. Znajomy po ślubie kupił gs-a 1200 i jeździ w koło komina bo mu żona brzęczy. Wysyła mi takie Januszowe memy co jakiś czas teraz xd
Soutaiseiriron - @Dr_Kkiiddlleerrssoonn: 30 lat już na tym łez padole i tez mi sie ni...

źródło: 6B3430DE-C0F6-41CA-BC34-E216B5E96831

Pobierz
@kaczek93: ja mam tak teraz. Syf w mieszkaniu, łazienka bez umywalki, mój pokój wymaga inwestycji, a cały czas chcę je opuścić i nie wracać tu nigdy. Rodzice, którzy potrafili komentować kiedyś moją koleżankę... która uciekła dosyć szybko. Eh.
Jeśli związek, to tylko przyjaciółka z benefitami i nic więcej, na pewno bez mieszkania razem.


@andrzej-tester: to po co taki związek? nazywaj rzeczy po imieniu, że Tobie materac z dziurą wystarcza.