Wpis z mikrobloga

@YouCanCallMeBillieGates: ale powiedz mi czemu miałyby tego nie robić? Nic nie tracą, L4 na ciążę to 100% świadczenia. Plus pis powprowadzał jakieś p------e przepisy, że im dłużej siedzisz na wolnym tym masz więcej, więc jak wrócisz masz mniej niż jakbyś siedział na wolnym xD

To się nie opłaca, to takie proste
  • Odpowiedz
@rzuf22: Ja dobrze rozumiem to, że to się opłaca, bardziej chciałem podkreślić jaką to patologią jest i to de facto na skalę światową, sprawdziłem jaki to zasiłek jest w UK, że mają 2x mniejszą liczbę "chorych" i się okazuje, że tam dostają jeśli dobrze przeczytałem marne 120 funtów tygodniowo. Co tłumaczy sporo.
  • Odpowiedz
@picasssss1: Świat facetów operuje na innych zasadach niż kobiecy i jeśli nim nie jesteś to tego nie zrozumiesz. Dla faceta nie jest priorytetem bezpieczeństwo i siedzenia na dupie chyba, że jest ostatnim menelem albo bumelantem ale wtedy taki osobnik nie ma szacunku od innych facetów.
  • Odpowiedz
Dla faceta nie jest priorytetem bezpieczeństwo i siedzenia na dupie


@YouCanCallMeBillieGates: Powiedz to wszystkim #przegryw, którzy wzdychają do #neet, gdzie mogliby siedzieć na dupie w piwnicy xD

Poza tym, źle do tego podchodzisz. Gdybym mógł to sam bym brał takie zwolnienie i w międzyczasie robił co innego - rozwijał pasje, swoje umiejętności zawodowe (bez użerania się z klientem), podróżował itp. Skoro hajs i tak
  • Odpowiedz