Wpis z mikrobloga

Kurde, trochę się obawiam.. Bo za niedługo przeprowadzam się kilkaset km dalej, do zupełnie innego miasta. Ale nie to jest moją obawą.
Mieszkam na zadupiu i raczej mam nudne życie, głównie szkoła dom lekcje łóżko... Ale od dawna mam już tego szczerze dosyć i wymyśliłem sobie, że jak się przeprowadzę to chciałbym żeby było totalnie inaczej. Wymyśliłem sobie z 10 różnych rzeczy, które bym chciał robić na przestrzeni tygodnia i pomyślałem, że chciałbym praktycznie każdy dzień mieć po brzegi wypełniony różnymi rzeczami, aktywnościami. Ale Czasem jak tak pomyślę, to się boje że nic z tego finalnie nie wyjdzie i będzie podobnie jak teraz, tyle że zamiast szkoły praca :/
#przemyslenia #przegryw #szkola #nauka #praca #zycie #zalesie #rozkminy #aktywnosc
  • 9
@viciu03: przeważnie chwilę po przeprowadzce popada się w rutynę. Nie masz co planować dopóki nie zobaczysz jak to będzie wyglądać. Po pracy to możesz nie mieć siły na to i tamto. Ogarnij sobie bardziej jakieś weekendowe zajęcia. Pierwsze tygodnie to jest ogarnianie wszystkiego dookoła bo tego i tamtego brakuje, sprawdzenie co jest w okolicy, gdzie jest jakiś mechanik, sklepy i tym podobne.
Jak się ogarniesz to poszukaj sobie zajęć i zainteresowań,
@Qullion: no ogólnie z pracą może być różnie to fakt. Generalnie jeśli uda mi się rzeczywiście przeprowadzić, to miasto do którego się wybieram jest duże (Wrocław) i zależy mi na tym, żeby nie trzymać się raczej jednej dzielnicy tylko "działać" mniej więcej w całym mieście. Nie mam prawka więc raczej się opierać będę na tramwajach i autobusach.
Natomiast co do zajęć to mam już kilka rzeczy które bym chciał zrobić, jak
@viciu03: bardzo dużo aktywności i dość ambitny plan, który życie ci zweryfikuje. Musisz mieć bardzo dużo siło skoro chcesz pracować i jeszcze rozwozić jedzenie. Ja bym celował w pracę w której zarobię. Pływanie, siłowania to to co robią praktycznie wszyscy, pomyśl może o tańcu, w razie co można na tym kiedyś zarobić. Kino sobie odpuścisz po pewnym czasie bo wymaga szperania w necie czy film jest warty uwagi, a większość tego
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@viciu03: Jak gdzieś jest chaos w zdaniach to znaczy, że jestem zmęczony i napiłem się piwa.
Podobnie podchodzę do pieniędzy dlatego wolę się specjalizować i robić jakąś konkretną rzecz, zarabiać więcej i tyrać mniej. Jak mnie coś nie interesuje to nie widzę sensu tam pracować. Właściwie to wiele prac jest interesujących i może na taką trafisz, pewnie nawet sobie teraz nie wyobrażasz, że możesz pracować w takim czy innym zawodzie.
Studiowanie