Wpis z mikrobloga

Większość kobiet jest jak: "Puszczałam się, nie obchodzi mnie moralność i czekanie z seksem do ślubu, ALE masz wokół mnie skakać, zachowywać się tak, jakbym miała konserwatywne poglądy i może w końcu pozwolę ci na seks ( a raczej pseudo-seks w gumie )."
Po co ta głupia otoczka? Skoro po całości olewasz standardy, moralność i konserwatyzm to przestań udawać świętą i liczyć na to, że mężczyźni będą chcieli się o ciebie starać, jak o księżniczkę. Nie jesteś tego warta.

Większość kobiet obecnie chce zjeść ciastko i mieć ciastko.

#rozowepaski #niebieskiepaski #redpill #tinder #seks #zwiazki #przemyslenia
  • 8
@Ivan_III: Ok, w takim razie spraw by musiały wziąć odpowiedzialność za swoje postępowanie. Szczerze? W aktualnym stanie rynku matrymonialnego i gówna jakie spermiarze przynieśli, będą mieli to w dupie. Przypada średnio z 6 chłopa nawet na średnio atrakcyjną laskę w sieci. Na żywo masz większe pole do popisu ale tutaj musisz się wyróżniać na tle innych facetów żeby im w ogóle zależało. Więc jedyne co możesz zrobić tak naprawdę to olać
@Ivan_III: Odpowiedź na twoje żale jest prosta, robią tak bo mogą. Zawsze znajdzie się na nie spermiarz czy inny betaorbiter chociaż by miały milion przebiegu. Przede wszystkim spermiarze są odpowiedzialni za degradowanie rynku świń i sztuczne boostowanie naszym witaminkom ego
@Ivan_III: bzykaja sie z facetami, ktorzy nie nadają sie na związek, robią to for fun, wtedy kiedy one chcą - choćby raz do roku przez miesiąc.
A jak szukają stałego partnera to wiadomo, że muszą sprawdzić czy będą kochane bez seksu, bo jak inaczej wiedzieć jakie są intencje faceta, a do tego te same kobiety też ochoty mogą nie mieć cały czas albo już mniej