Wpis z mikrobloga

Siema mordeczki!

Za mną 4-tygodniowy pobyt w Tajlandii. Powiem tak: było mega ciekawie!

Zabieram się powoli montaż vlogów. Właśnie wrzuciłem na YouTube odcinek ze zwiedzania Chiang Mai i okolicznych atrakcji w północnej części Tajlandii.

Zainteresowanych odsyłam do znaleziska - CHIANG MAI i okoliczne atrakcje - wodospad Bua Tong i słonie w Tajlandii
lub bezpośrednio na kanał YouTube - LINK

Miłego dnia!
Pozdrawiamy z Kambodży :)

#podroze #wieczniewolni #podrozujzwykopem #ciekawostki #zainteresowania #swiat #azja #tajlandia #bezplanu
Pobierz
źródło: #2 Chiang Mai
  • 30
@ziolo22: Dobra, poświęcę chwilę, żeby spróbować wytłumaczyć, skąd niezbyt entuzjastyczne komentarze. Ze swojej strony Ty patrzysz na to jako na życiową przygodę, jest to dla ciebie coś niesamowitego, bo przeżywasz to na własnej skórze, a potem widzisz swoją twarz na ekranie.
Ze strony odbiorcy jest to 749141 kanał/blog/vlog o podobnej tematyce i nawet kierunku, te same ujęcia z drona, te same selfie sticki, opisywanie po swojemu czegoś, co w tym momencie
Dużo wykop bierze za promowanie posta na głównej? Moda na vlogi podróżnicze wyczerpała się jakieś 5 lat temu także kariery na jutubie raczej nie zrobisz. Sam kiedyś jarałem się przygodami Fazy czy Patera w Rosji, ale oni byli pierwsi, a kolejne tego typu kanały to już tylko nędzne, nudne podróbki nastawione na łatwy hajs z wyświetleń. Mimo wszystko życzę powodzenia. Może pokażesz coś świeżego. Łap suba i kredyt zaufania.