Wpis z mikrobloga

Siema mordeczki!

Za mną 4-tygodniowy pobyt w Tajlandii. Powiem tak: było mega ciekawie!

Zabieram się powoli montaż vlogów. Właśnie wrzuciłem na YouTube odcinek ze zwiedzania Chiang Mai i okolicznych atrakcji w północnej części Tajlandii.

Zainteresowanych odsyłam do znaleziska - CHIANG MAI i okoliczne atrakcje - wodospad Bua Tong i słonie w Tajlandii
lub bezpośrednio na kanał YouTube - LINK

Miłego dnia!
Pozdrawiamy z Kambodży :)

#podroze #wieczniewolni #podrozujzwykopem #ciekawostki #zainteresowania #swiat #azja #tajlandia #bezplanu
ziolo22 - Siema mordeczki!

Za mną 4-tygodniowy pobyt w Tajlandii. Powiem tak: było m...

źródło: #2 Chiang Mai

Pobierz
  • 30
  • 0
@BarkaMleczna: niezbyt entuzjastyczne komentarze nie są dla mnie problemem, przecież nie zabronie nikomu mieć swojego zdania. Kolejny o tej samej tematyce? A jak będę chciał założyć gabinet fryzjerski to też powiesz że jest już tego wystarczająco?
Nikogo też nie zmuszam do oglądania.
  • 0
@Karol12341234: oj widzę że zabrałeś się za komentowanie czegoś z czym się nie zapoznałeś. Słabiutko z twojej strony. Akurat odwiedziłem sanktuarium w którym takie rzeczy są zakazane.
W Tajlandii słoń przez tysiące lat był dla człowieka tym czym koń w Europie i wielbłąd w Afryce. Zwykle zwierzę robocze...dla Europejczyków to atrakcja za którą płacą hajsy i tyle. Tajlandia to był przez lata jeden z najpopularniejszych kierunków turystycznych, jak tam byłem 5 lat temu to było zatrzęsienie Polaków. Dlatego równie dobrze mógłbyś zrobić vlog o tym jak oglądasz piramidy w Egipcie...
@ziolo22: Z jednej strony rozumiem entuzjazm kogoś kto pierwszy raz w życiu wyjechał do Indochin (też tak miałem i nadal mam) z drugiej chyba nie bardzo rozumiem co chciałeś przekazać w tym filmiku.

Przede wszystkim w materiale, który obejrzałem (wyrywkowo żeby zobaczyć co takiego ciekawego chcesz pokazać) nie ma nic co wychodzi poza podstawowe informacje i miejsca, których nie znajdziesz w przewodnikach lub też u innych "podróżników youtuberów" - a takie