Wpis z mikrobloga

Wygląd wpływa na to jak odbiera się nasze zachowanie. Przypomniała mi się sytuacja z dawnych gimnazjalnych lat, gdzie zachodziło pewne ciekawe zjawisko. Na początku 1 klasy dwóch chłopaków lubiło sobie żartować w klasie itp. Jeden z nich może nie był chadem, ale był najwyższy w klasie, umięśniony, taki normik wysokiego poziomu, ogólnie najbardziej męski z całej klasy, drugi chłopak był chudzielcem z brzydką szczęką i pryszczami na mordzie. Jak myślicie, który był duszą towarzystwa i facetem z humorem, a który błaznem ? No wiadomo, ten w miarę przystojny jak opowiedział choćby najgłupszy żart, albo tylko powtórzył zdanie nauczyciela z inną intonacją, albo po prostu powiedział słowo dupa, to cała klasa w śmiech, jak ten brzydal coś powiedział, to zdziwione miny i atak ze strony nauczyciela i teskt "o mamy klasowego błazna", mimo iż dzień wcześniej ten przystojny robił gorsze rzeczy i opowiadał sprośne rzeczy. Przystojny był żartownisiem, duszą towarzystwa, ten brzydki był uznany za klauna.

#blackpill
#redpill
##!$%@?
#stulejacontent
#incel
#chad
#chadowezycie
#chadstories
#harlekinydlaprzegrywow
#przegryw
#blackpillraw
#bluepill
#goldpill
#whitepill
#shaminggenetyczny
  • 16
@itsoverforme32445: opisałeś moją podstawówkę, gimnazjum i technikum. Przed chwilą dostałem w robocie 20minutowe kazanie od randomowego chada że nie powinienem mieć ludzi w chvju (ciekawe ku3wa jak skoro od dawna wiem jacy są). Oczywiście jako NPC żonglował z 20 tematami nie kończąc żadnego wątku i poczuł się ze sobą lepiej bo uśmiechnąłem i mu podziękowałem. Ludzie są tacy prości że jprdl
@itsoverforme32445: aż mi przypomniałeś podstawówkę. Już w dupie mam, że konfident i wgl. #!$%@?, ale kiedyś ktoś (ja, ale po prośbie nauczyciela stałem się anonimem) poinformował naczelną #!$%@?ę wśród nauczycieli, że ma (tak realnie od 20 lat ono istnieje, ale dowiedziałem się o tym później) przezwisko larwa wymyślone przez moją klasę. Kogo klasa oczywiście obwiniła i powiedziała, że on tylko to używa? Oczywiście, że tego #!$%@?, niskiego, z krzywymi kłami, wadą
@itsoverforme32445:

Miałem kolegę malo urodziwego i sporo fajniejszego. Jak myślisz komu nauczycielka pozwalała gadać na lekcji a kogo #!$%@? za każde słowo? Kto był dusza towarzystwa?

Ten brzydki, bo imo chodzi o energię ( ͡ ͜ʖ ͡)

Sytuacja o której piszesz może wynikać z małej pewności siebie tej brzydszej osoby, przez co był tak a nie inaczej odbierany.

W sumie temat ciekawy, zapraszam do dyskusji