Wpis z mikrobloga

Mam takich znajomych, są małżeństwem lvl 30 parę lat i bawią się w swingowanie, ostro się bawią bo już koło 6 lat. Nawet mimo dziecka nic się nie zmieniło.
Oczywiście na tych spotkaniach wszystko na bogato leci , koks, kryształ - całe to libidogenne dobrodziejstwo chemii i orgia w chui.
Najlepsze, że laska dyskryminuje małe pały. zanim się spotkają z innym gościem, weryfikuje kutanga, bo uwielbia wielkie #!$%@?.
Ostatnio znalazłem ich profil na zbiorniku, wrzucali tam jej filmy jak mąż i inny typ biorą ją na dwa baty jeden w dupsko wielką pałą, a mąż w piczoche a ta się drze jak jej zajebiście jest, "o boze o kurła jak zajebiście!"

Podziwiam, że małżeństwa tak mogą żyć, ja bym nie mógł, bo nie mógłbym patrzeć jak ktoś wali moja żonę która obecnie posiadam. Choć częściowo zazdroszczę takiego życia. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czasem się zastanawiam czy żeby robić coś takiego, trzeba mieć tak silna psychikę, czy tak porytą psychikę...

#zwiazki #malzenstwa #swingers #seks #narkotykizawszespoko #niebieskiepaski #rozowepaski #rodzina #malzenstwo #milosc #gownowpis #przegryw #blackpill #redpill
  • 25
Czasem się zastanawiam czy żeby robić coś takiego, trzeba mieć tak silna psychikę, czy tak porytą psychikę...


@KwantWykopu: kwestia priorytetów. ktoś ceni fizyczne doznania, a rzeczy pokroju zdrady/wierności niewiele go interesują, tymczasem ktoś inny szuka na wykopie dziewicy do związku.

a co kształtuje czyjeś priorytety? pewnie wszystko, czego do tej pory doświadczył.
@grzyboslaw nie wiem jak orgietki, ale od kiedy ja odkryłem jak cudowna sprawa jest ssanie mojej pały na krysztale, to od kiedy żona regularnie mi to robi wyleczyło mnie to z wszelkich innych pokus. Wszelkie parcie na zdrady, na jakieś dziwactwa które były wynikiem braku spełnienia seksualnego zniknęły jak nożem uciął. Od lat już się to sprawdza.
@Jakis_Leszek no stary, zajawieni są tym na maksa, poświęcają dużo czasu i energii na organizowanie tych spotkań więc musi dawać im to szczęście. Pytanie jak długo tak będzie i co będzie kiedy już nie będzie...że tak to zgrabnie ujmę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: Oczywiście. Dla tych osób wygląd jest mega istotny, więc metryka schodzi tu na dalszy plan. Tylko po prostu jest to sprawa "ciężka", nawet nie fizyczna, a przede wszystkim psychiczna. Więc wejście w to fajnie by było, aby nie kończyło się rozpadem związku z dowolnego powodu.